Zuzanna Sierzputowska| 

Chciała powiększyć usta. Oto, jak wygląda po zabiegu

707

Użytkowniczka popularnej aplikacji postanowiła pokazać, co może się stać, jeżeli mimo ostrzeżeń postanowimy poddać się zabiegowi wypełnienia ust. Ruby znalazła się w szpitalu. Niektóre osoby dosadnie skomentowały jej wyczyn.

Chciała powiększyć usta. Oto, jak wygląda po zabiegu
Wypełniacz ust wywołał silną reakcję alergiczną (Instagram, rubesfr)

Na powiększanie ust decyduje się coraz więcej kobiet. Zabieg stał się niezwykle popularny nawet wśród bardzo młodych osób. Niestety czasem pogoń za "doskonałością" może się skończyć dość boleśnie. Ruby wiedziała, że może dostać reakcji alergicznej, ale mimo to postanowiła powiększyć usta. To, co się stało później, zapamięta do końca życia.

Chciała powiększyć usta za wszelką cenę. Gorzko pożałowała decyzji

Ruby podzieliła się swoją historią na TikToku, pokazując, jak wyglądała jej twarz zaraz po zabiegu. Po wypełnieniu ust u Ruby nastąpiła bardzo silna reakcja alergiczna, która sprawiła, że wargi oraz część twarzy niesamowicie spuchły.

Kobieta szybko została przewieziona do szpitala. Traumatyczne przeżycia sprawiły, że na dobre porzuciła pomysł kolejnego podejścia do powiększenia ust. Dość drastycznym nagraniem oraz fotografiami podzieliła się, aby przestrzec inne dziewczyny, które zastanawiają się nad podobnymi operacjami.

"Wyglądasz jak Homer Simpson"

Choć całe zajście jest dość poważnym przypadkiem, nie obeszło się bez kąśliwych komentarzy. Całe szczęście, że tiktokerce nic się nie stało i może zaśmiać się razem z innymi internautami.

Obserwatorzy Ruby zaczęli porównywać jej zdjęcia do różnych postaci z filmów animowanych. Dla jednego z nich Ruby przez nieudany zabieg upodobniła się do... Homera Simpsona. Były również inne pomysły.

"Przypominasz mi dziobaka z Fineasza i Ferba";

"Sama również mam silną alergię. Z tego względu powiedziano mi, abym nigdy nie decydowała się na wypełnianie ust. Nigdy nie poddam się żadnej operacji plastycznej, to zbyt ryzykowne!" - czytamy w komentarzach.

Choć Ruby przeżyła prawdziwą traumę, nie żałuje swojej decyzji. Podjęta decyzja sprawiła, że teraz wie, iż już nigdy nie podejmie się podobnych kroków.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Powiększyła usta w domu. Efekt jest przerażający
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić