Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Zuzanna Sierzputowska
|

Chciała powiększyć usta. Oto, jak wygląda po zabiegu

582
Podziel się

Użytkowniczka popularnej aplikacji postanowiła pokazać, co może się stać, jeżeli mimo ostrzeżeń postanowimy poddać się zabiegowi wypełnienia ust. Ruby znalazła się w szpitalu. Niektóre osoby dosadnie skomentowały jej wyczyn.

Chciała powiększyć usta. Oto, jak wygląda po zabiegu
Wypełniacz ust wywołał silną reakcję alergiczną (Instagram, rubesfr)
bFdNZybp

Na powiększanie ust decyduje się coraz więcej kobiet. Zabieg stał się niezwykle popularny nawet wśród bardzo młodych osób. Niestety czasem pogoń za "doskonałością" może się skończyć dość boleśnie. Ruby wiedziała, że może dostać reakcji alergicznej, ale mimo to postanowiła powiększyć usta. To, co się stało później, zapamięta do końca życia.

Chciała powiększyć usta za wszelką cenę. Gorzko pożałowała decyzji

Ruby podzieliła się swoją historią na TikToku, pokazując, jak wyglądała jej twarz zaraz po zabiegu. Po wypełnieniu ust u Ruby nastąpiła bardzo silna reakcja alergiczna, która sprawiła, że wargi oraz część twarzy niesamowicie spuchły.

bFdNZybr

Kobieta szybko została przewieziona do szpitala. Traumatyczne przeżycia sprawiły, że na dobre porzuciła pomysł kolejnego podejścia do powiększenia ust. Dość drastycznym nagraniem oraz fotografiami podzieliła się, aby przestrzec inne dziewczyny, które zastanawiają się nad podobnymi operacjami.

"Wyglądasz jak Homer Simpson"

Choć całe zajście jest dość poważnym przypadkiem, nie obeszło się bez kąśliwych komentarzy. Całe szczęście, że tiktokerce nic się nie stało i może zaśmiać się razem z innymi internautami.

bFdNZybx

Obserwatorzy Ruby zaczęli porównywać jej zdjęcia do różnych postaci z filmów animowanych. Dla jednego z nich Ruby przez nieudany zabieg upodobniła się do... Homera Simpsona. Były również inne pomysły.

"Przypominasz mi dziobaka z Fineasza i Ferba";

"Sama również mam silną alergię. Z tego względu powiedziano mi, abym nigdy nie decydowała się na wypełnianie ust. Nigdy nie poddam się żadnej operacji plastycznej, to zbyt ryzykowne!" - czytamy w komentarzach.

bFdNZyby

Choć Ruby przeżyła prawdziwą traumę, nie żałuje swojej decyzji. Podjęta decyzja sprawiła, że teraz wie, iż już nigdy nie podejmie się podobnych kroków.

Zobacz także: Powiększyła usta w domu. Efekt jest przerażający
bFdNZybS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(582)
AYU
6 godz. temu
Przyuwazcie że mądra osoba nie robi zastrzykow w usta.
AYU
6 godz. temu
Alicja Lorenz tylko wydaje na kosmetyki. Przyuważ nie pompuje ust.
Jojko
6 godz. temu
Jak ja nienawidzę tych na pompowanych bab. Jak na ę cyce Rt obiad to dope to usta. To są chore osoby i nie widzą jakie po tych zabiegach są brzydkie. Mądrości i rozumu Brakuje obecnie paniom. I dlatego nikt ich na w chce. Jak będzie ktoś chciał sztuczna to są lalki w sex chopach i tyle w temacie głupoty. Cwaniacy wymyśla modę i kosza kasę na głupich..
bFdNZybT
Daniel Lorenz
6 godz. temu
Szkoda warg.
Rysio
8 godz. temu
Im dłuższe włosy tym krótszy rozum brawo
Joanna253
8 godz. temu
Za głupotę się płaci , niestety .
Sony1982
9 godz. temu
Jest boska slicznota
Marian
10 godz. temu
Dobrze jej tak ale chociaż lache będzie dobrze robić
Kaka
10 godz. temu
Ma co chciala
Elo
10 godz. temu
No i powiększyła
Bradlej Kuper...
11 godz. temu
....Muppet Show 🤦‍♂️
Tedy
13 godz. temu
Była piękna a teraz jest potwór
Alicja z krai...
14 godz. temu
Tu nie ma co ubolewa .. chciała powiększyć? Powiększyła..teraz dolna warga i potem doopsko niech powiększy do kosmicznych rozmiarów i będzie komplet
bFdNZybL
BELLA
15 godz. temu
No przynajmniej przez 20 najblizszych lat już nie będzie ich poprawiać
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić