Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Zuzanna Sierzputowska
|

Chciała powiększyć usta. Oto, jak wygląda po zabiegu

596
Podziel się:

Użytkowniczka popularnej aplikacji postanowiła pokazać, co może się stać, jeżeli mimo ostrzeżeń postanowimy poddać się zabiegowi wypełnienia ust. Ruby znalazła się w szpitalu. Niektóre osoby dosadnie skomentowały jej wyczyn.

Chciała powiększyć usta. Oto, jak wygląda po zabiegu
Wypełniacz ust wywołał silną reakcję alergiczną (Instagram, rubesfr)

Na powiększanie ust decyduje się coraz więcej kobiet. Zabieg stał się niezwykle popularny nawet wśród bardzo młodych osób. Niestety czasem pogoń za "doskonałością" może się skończyć dość boleśnie. Ruby wiedziała, że może dostać reakcji alergicznej, ale mimo to postanowiła powiększyć usta. To, co się stało później, zapamięta do końca życia.

Chciała powiększyć usta za wszelką cenę. Gorzko pożałowała decyzji

Ruby podzieliła się swoją historią na TikToku, pokazując, jak wyglądała jej twarz zaraz po zabiegu. Po wypełnieniu ust u Ruby nastąpiła bardzo silna reakcja alergiczna, która sprawiła, że wargi oraz część twarzy niesamowicie spuchły.

Kobieta szybko została przewieziona do szpitala. Traumatyczne przeżycia sprawiły, że na dobre porzuciła pomysł kolejnego podejścia do powiększenia ust. Dość drastycznym nagraniem oraz fotografiami podzieliła się, aby przestrzec inne dziewczyny, które zastanawiają się nad podobnymi operacjami.

"Wyglądasz jak Homer Simpson"

Choć całe zajście jest dość poważnym przypadkiem, nie obeszło się bez kąśliwych komentarzy. Całe szczęście, że tiktokerce nic się nie stało i może zaśmiać się razem z innymi internautami.

Obserwatorzy Ruby zaczęli porównywać jej zdjęcia do różnych postaci z filmów animowanych. Dla jednego z nich Ruby przez nieudany zabieg upodobniła się do... Homera Simpsona. Były również inne pomysły.

"Przypominasz mi dziobaka z Fineasza i Ferba";

"Sama również mam silną alergię. Z tego względu powiedziano mi, abym nigdy nie decydowała się na wypełnianie ust. Nigdy nie poddam się żadnej operacji plastycznej, to zbyt ryzykowne!" - czytamy w komentarzach.

Choć Ruby przeżyła prawdziwą traumę, nie żałuje swojej decyzji. Podjęta decyzja sprawiła, że teraz wie, iż już nigdy nie podejmie się podobnych kroków.

Zobacz także: Powiększyła usta w domu. Efekt jest przerażający
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(596)
Uroda?
9 miesięcy temu
No i piknie!
Riddick
11 miesięcy temu
Wygląda jakby żarła miód prosto z ula 🤣🤣🤣🤣🤣
Zibi
11 miesięcy temu
Super. Pasują jej........
Gio
11 miesięcy temu
Wyglądają jak wagina po dlugim zblizeniu.
Alex
11 miesięcy temu
Bardzo namiętne usta no może zbyt odważnie poszła w tą górną wargę ale nie ma tragedia no szału może też nie ale ogulny efekt jest zadowalający.
Tom.
11 miesięcy temu
Też mi chisteria nie ma tragedia prawie się udało trzeba prubowal w końcu się uda za którymś tam razem tylko żebyś do tego czasu nie miała górnej wargi przy czole ale ogulnie nie jest źle szkoda ze nic nie podają na myślenie no ale trudno może kiedyś coś wymyślą co by nie mówić było blisko sukcesu.
Wędkarz
11 miesięcy temu
Hehe... Jesiotr!
Zdziwiony
11 miesięcy temu
Przykre ale to nigdy nie wychodzi idealnie .
Lady
11 miesięcy temu
Niektóre to są takie szpetne z tymi ustami ze aż żal po co po co robić większe pontony
Karol.
11 miesięcy temu
Jest śliczna. Piękna.
Moj Nick
11 miesięcy temu
Pigi z The Muppet Show. Rola i slawa gwarantowana.
xyz
11 miesięcy temu
Miały być duże i są, przynajmniej jedna warga
Patriota
11 miesięcy temu
Dużo lepiej wygląda po zabiegu niż przed bardzo ładnie jej teraz z dużymi wargami . Ps a gdzie można zrobić taki piękny wygląd?
Bazyl
11 miesięcy temu
I będzie miała nauczkę...nie mają co robić z kasą..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić