Chciała wesela bez dzieci. Tak zachowała się ciotka

64

Pewna panna młoda chciała zorganizować wesele bez dzieci. Pomysł ewidentnie nie spodobał się jej ciotce. Robiła wszystko, by wymusić na niej zmianę planów. Do czego się posunęła?

Chciała wesela bez dzieci. Tak zachowała się ciotka
Zdjęcie poglądowe (Getty Images, Image Source)

Para młoda zawsze dokłada wszelkich starań, by ślub i wesele przebiegały jak najlepiej. Niestety, niekiedy pojawiają się pewne problemy. Jedną z nietypowych sytuacji za pośrednictwem TikToka postanowił przytoczyć użytkownik Keiren Benjamin.

Skupił się na przypadku pary, która chciała zorganizować wesele bez dzieci. Pokazał wiadomości wymienione między panną młodą i jej chrzestną, która nie zamierzała zaakceptować takiej zasady.

Dziewczynki są twoimi bliskimi kuzynkami. To już młode damy, nie dzieci. Są bardzo dojrzałe i na pewno nie zepsują uroczystości biegając wokół. Nie chcesz zdjęć z całą rodziną w tym szczególnym dniu? Pamiętam, że na moim weselu byli twoi synowie - podkreśliła kobieta.

Panna młoda wyjaśniała, że to decyzja, którą podjęła razem z narzeczonym. - Przykro mi, że podjęłaś decyzję, aby się nie pojawić. W takim razie wykreślę cię z listy gości - odpowiedziała.

Chrzestna jednak nie odpuszczała. Stwierdziła, że to niefortunne, iż panna młoda nie chce zaprosić kuzynek, by wspólnie z nimi świętować wyjątkowy dzień.

To nie ma żadnego związku z dziewczynkami. Po prostu nie chcemy dzieci na weselu - kontynuowała panna młoda.

Ciotka nie dawała za wygraną. Panna młoda nie wytrzymała

Kobieta absolutnie nie odpuszczała. Ciotka wykłócała się z panną młodą, zapewniając, że jej córki nie zepsują przyjęcia. Dodała, że jest nawet skłonna... zapłacić za miejsca dla dziewczynek.

To przyjęcie dla dorosłych. Nasza decyzja nie ma związku ani z dziewczynkami, ani z brakiem pieniędzy. Tu chodzi o naszą wizję tego dnia. Koniec dyskusji - zripostowała dosadnie panna młoda.

Zasady wprowadzane przez młodą parę niejednokrotnie wywołują sporo kontrowersji. Zdarza się i tak, że organizatorzy wesela nie zapraszają na swoje przyjęcia najmłodszych członków rodziny. Co sądzicie na ten temat?

Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić