Ciężarna kobieta, chora na COVID-19, zrobiła USG. Niesamowite zdjęcie

127

34-letnia kobieta przyznaje, że poczuła się oszołomiona, gdy podczas badania USG zobaczyła obraz swojego nienarodzonego dziecka. 12-tygodniowy bobas wygląda na nim, jakby był w maseczce. Co najciekawsze, kilka dni później kobieta uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Pomyślała wtedy, że ​​obraz na badaniu był "znakiem".

Ciężarna kobieta, chora na COVID-19, zrobiła USG. Niesamowite zdjęcie
USG 34-latki. (FORUM)

Samantha Spicer z Rushden w Anglii początkowo bardzo się zdenerwowała, widząc na obrazie podczas badania USG wielki cień pokrywający nos i usta jej nienarodzonego dziecka. 12-tygodniowa córeczka Samanthy wydawała się być na nagraniu całkowicie świadoma tego, co się wokół niej dzieje. A cień na buzi dziecka wyglądał, jakby dziecko miało maseczkę.

To było tak wyraźne, jasne jak słońce - śmieje się kobieta, która na co dzień pracuje jako fryzjerka.

Historia stała się jeszcze dziwniejsza, kiedy kilka dni później, Samantha uzyskała pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Wtedy kobieta stwierdziła, że choć zdjęcie początkowo wydawało się zabawnym zbiegiem okoliczności, nagle nabrało dużo głębszego znaczenia. Samantha dodała, że poczuła się, jakby dostała "znak" od córeczki, że ​​obie będą bezpieczne.

To bardzo niepewny czas, ale jesteśmy nastawieni pozytywnie, a to USG naprawdę nas rozśmieszyło. Przynajmniej wiemy, że jest przygotowana na życie w czasach koronawirusa - mówi rozbawiona 34-latka.
Zobacz także: Julia Kamińska wspiera WOŚP. Aktorka wpadła na genialny pomysł
Autor: AML
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić