Co jest na fotografii? Ta zagadka podzieliła internautów

10

Złudzenia optyczne to zjawiska, które często prowokują do dyskusji. Jednym z nich jest zagadka, która rozgrzała internet do czerwoności. Dla wielu osób jest wyjątkowo trudna. A co ty widzisz na tym zdjęciu?

Co jest na fotografii? Ta zagadka podzieliła internautów
Co jest na fotografii? Zdjęcie, które podzieliło internautów (Twitter.com)

Co jakiś czas w Internecie pojawiają się różne łamigłówki, które krążą między internautami i prowokują do dyskusji. Tym razem zadanie wydaje się trudniejsze, bo nie jest jasne, co dokładnie widać na zdjęciu.

"The Independent" określił tę łamigłówkę jako "najbardziej irytującą rzecz, którą każdy będzie próbował rozszyfrować".

Co jest na zdjęciu? Jedni mówią, że na fotografii przedstawiono plażę, inni przekonują, że są to drzwi i kawałek ściany. Obrazek udostępniony na Twitterze przez użytkownika @rebeccareilly zyskał ogromną popularność. Udostępniono go już ponad 20 tys. razy, a do zabawy co chwilę dołączają nowe osoby.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

W odpowiedzi ktoś zamieścił zdjęcie, które wskazywałoby na to, że rozwiązaniem są wspomniane drzwi.

Szybko odpowiedzieli zwolennicy teorii z plażą, którzy zaczęli publikować podobne fotografie. Ktoś zamieścił kadr przedstawiający rzekomo miejsce ze zdjęcia, nad którym głowią się internauci.

Rozwiązanie zagadki. Dyskusja pod zdjęciem była ożywiona. Pojawiły się też inne teorie, że to wcale nie drzwi czy plaża, ale kawałek piłkarskiej koszulki. Wątpliwości postanowił rozwiać organizator zabawy, czyli @rebeccareilly. Opublikował kolejne zdjęcie, które jest rozwiązaniem zagadki. Na zdjęciu widać plażę.

Udało się wam udzielić prawidłowej odpowiedzi?

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zobacz także: Leszek Miller o zdjęciu wnuczki z Donaldem Tuskiem
Autor: AML
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić