aktualizacja 

Co widzisz na obrazku? Ten test osobowości robi furorę

9

Mamy dla ciebie zadanie specjalne! Wytęż wzrok i odpowiedz na pytanie, co widzisz na poniższym obrazku. To ciekawa iluzja optyczna, która robi ostatnio prawdziwą furorę na TikToku. W rzeczywistości ukryte są tutaj aż... dwie rzeczy. Ta, którą ujrzałeś jako pierwszą, wiele o tobie mówi. Poznaj szczegóły!

Co widzisz na obrazku? Ten test osobowości robi furorę
Co widzisz na obrazku? Będziesz zaskoczony wynikiem. (TikTok, CharlesMeriot)

Iluzją optyczną podzielił się na TikToku pewien użytkownik Charles Meriot. Mężczyzna opatrzył swoje wideo prostym pytaniem: "co widzisz jako pierwsze?". No właśnie. Do dzieła! Co rzuciło ci się na początku w oczy?

Okazuje się, że niektórzy z nas zobaczą grupę wron lecących do i od siebie. Inni zaś dostrzegą białego ptaka w centralnym punkcie obrazka. Zabawę warto potraktować z przymrużeniem oka, a nie jako ostateczną wyrocznię.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Iluzja Dziewiątej Planety. Naukowcy mogli się mylić przez lata

Co to jest? Stado wron czy biały samotny ptak?

Tiktoker tłumaczy znaczenie widoku, który zauważyliśmy jako pierwszy. Jeśli najpierw zobaczyłeś wrony, oznacza to, że jesteś zaciekły i masz odmienne osobowości względem różnych osób.

Prawdopodobnie próbujesz teraz wejść w związek - dodaje Meriot.

A co jeśli jako pierwsze ujrzałeś białego samotnego ptaka z rozpostartymi skrzydłami? "Jesteś silny i dumny" - wyjaśnił Charles w swoim filmie. Dodał też, że taka osoba kocha swoją wolność, nie chce być ograniczana i zajmuje się wieloma rzeczami naraz.

Wideo podzieliło użytkowników TikToka. Jedni przyznali rację Charlesowi. Dodawali, że opis jest adekwatny do tego, co zauważyli i że w pełni potwierdza się się z ich charakterem. Niektórzy natomiast stwierdzali, że nic się nie zgadza i to kompletne brednie. Jeszcze inni z irytacją przyznawali, że nie dostrzegają na grafice ani wron, ani białego ptaka.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Pierwszy raz zobaczyłem delfiny, chyba potrzebuję okularów – zażartowała jedna osoba.
Widzę pierwszą rzecz, ale myślę, że moja osobowość jest adekwatna do drugiej - przekonywała inna.

A Ty? Jaki uzyskałeś rezultat? Pochwal się w komentarzach.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić