aktualizacja 

Nagranie z wesela. To wideo nikogo nie pozostawia obojętnym

127

Ponad 200 tysięcy wyświetleń zebrało wideo z wesela pary Brytyjczyków. Kamera nagrała moment, w którym pan młody postanowił nadać uroczystości bardziej imprezowy charaktery. Wykorzystał do tego kawałek tortu. Materiał wzbudził kontrowersje.

Nagranie z wesela. To wideo nikogo nie pozostawia obojętnym
Zachowanie pana młodego wzbudziło kontrowersje (TikTok)

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia w życiu człowieka. Pary młode zazwyczaj stają na głowie, aby wyjątkowa uroczystość była dopięta na ostatni guzik, a goście bawili się jak najlepiej. Często na tego typu imprezach obecny jest fotograf oraz kamerzysta, dzięki czemu każdy mniej lub bardziej wyjątkowy moment jest utrwalony na długie lata.

W Wielkiej Brytanii doszło do wesela, o którym zrobiło się głośno. O dziwo nie chodzi o uroczystość związaną z członkami rodziny królewskiej, a zaślubiny Jade Kennedy. Brytyjka opublikowała na TikToku wideo, które zobaczyły tysiące osób z całego świata. Popularność materiału wynika z faktu, że utrwalono na nim dość nietypowy i jednocześnie kontrowersyjny moment.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Krojenie tortu to zazwyczaj uroczysty moment na weselu. Zgodnie z tradycją to pan młody powinien być odpowiedzialny za pokrojenie pierwszego kawałka i przekazanie go swojej wybrance. Tak było również na ślubie Jade Kennedy. Świeżo upieczony mąż Brytyjki wykonał jednak ten rytuał tylko częściowo, gdyż po ukrojeniu ciasta chwycił kawałek w dłoń i rozmazał go na twarzy panny młodej.

Czy pan młody przekroczył granicę?

Wideo w ciągu 3 dni obejrzano ponad 200 tysięcy razy. Na nagraniu dokładnie widać, że gest znany ze studenckich imprez nie do końca pasował do eleganckiej uroczystości. Panna młoda śmiała się, jednak ciasto ubrudziło jej sukienkę i zniszczyło makijaż. Po chwili podeszła do niej jedna z uczestniczek wesela, aby pomóc jej się wyczyścić. Zachowanie męża zapewne nie spodobało się internautom, gdyż Jade Kennedy po zamieszczeniu nagrania na TikToku wyłączyła możliwość komentowania.

Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić