oprac. Marta Kutkowska| 

Do tej pory źle zakładaliście worki na śmieci. Genialny lifehack podbija sieć

119

W gospodarstwie domowym wiele czynności robi się mechanicznie, bez większego zastanowienia. Tymczasem okazuje się, że nawet najprostsze rzeczy można robić sprawniej i szybciej. Świetnym przykładem jest zakładanie worków na śmieci.

Do tej pory źle zakładaliście worki na śmieci. Genialny lifehack podbija sieć
Zakładanie worka na śmieci to najbardziej banalna czynność na świecie? Tak, ale można to zrobić lepiej (Getty Images)

To wideo podbija sieć. Pewna gospodyni domowa pokazała, jak prawidłowo korzystać z worków na odpady. Okazuje się, że większość z nas tę czynność wykonywała źle. Zazwyczaj wyciągasz worek, roztrzepujesz go, a potem dopasowujesz go do pojemnika na śmieci. Następnym razem skorzystaj z tego triku.

Nie roztrzepuj worka

Zamiast roztrzepywać worek, wyjmij go z opakowania, dopasuj i wepchnij do środka. Różnica jest niewielka, ale czyli cuda, a także pomaga zaoszczędzić czas. Filmik z nagraniem triku robi furorę w sieci, dotąd obejrzało go już kilkaset tysięcy osób.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Nie trać czasu na zmianę worków

To jednak niejedyny trik, jaki można zastosować przy wymianie worków. Kolejnym patentem jest włożenie do kubła na śmieci kilku worków naraz. Brzmi niewiarygodnie, ale ma sens - chodzi o to, by po wyciągnięciu pełnego worka, w pojemniku był już gotowy kolejny. Ten trik z pewnością zyska zwolenników wśród osób, które nie lubią dodawać sobie pracy, choćby tej najmniej czasochłonnej.

Zobacz także: Bułgaria „paragonowym rajem”. Tani kierunek na wakacje 2021
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić