Gdy kosmetyczka zobaczyła jej dłonie, odmówiła wykonania usługi. "Upokorzona"

178

Skandaliczne zachowanie kosmetyczki. Odmówiła wykonania manicure, gdy zobaczyła dłonie swojej klientki. "Nigdy nie czułam się tak upokorzona" – mówi kobieta. Dlaczego to zrobiła?

Gdy kosmetyczka zobaczyła jej dłonie, odmówiła wykonania usługi. "Upokorzona"
Poszła do kosmetyczki. Kiedy zobaczyła jej dłonie, odmówiła wykonania manicure (Getty Images)

47-letnia Jeniffer Dreyer Brown opublikowała na Facebooku emocjonalne wyznanie, w którym szczegółowo opisała nieprzyjemny incydent. Pewnego dnia kobieta wybrała się do kosmetyczki, aby zrobić sobie manicure. Niestety, bardzo się rozczarowała.

Kosmetyczka odmówiła wykonania manicure

To miała być relaksująca wizyta, ale skończyła się nerwami i upokorzeniem. Dreyer choruje na toczeń – autoimmunologiczną chorobę zapalną, która objawia się charakterystycznymi zmianami skórnymi. Tego dnia było bardzo ciepło, co spowodowało, że zmiany się zaostrzyły.

Na nagraniu Brown stwierdziła, że kosmetyczka w Laguna Niguel odmówiła jej wykonania manicure. Kiedy Brown zapytała dlaczego, manicurzystka miała nieprzyjemnie skomentować jej stan zapalny skóry.

Upokorzona Brown wyszła i nagrała później swoją emocjonalną reakcję. - Ludzie mnie osądzają, bo mam toczeń i mam popękaną skórę – powiedziała przez łzy. - Nigdy nie czułam się tak trędowata i osądzona w Orange County.

Brown powiedziała Fox News, że w odpowiedzi na wideo w mediach społecznościowych otrzymała mnóstwo wsparcia zarówno od przyjaciół, jak i nieznajomych. Dostała także otrzymała wiadomości od innych ludzi, którzy chorują na toczeń.

Moje serce jest złamane. Nigdy więcej nie postawię stopy w Happy Nails – napisał jeden z użytkowników Facebooka.Jesteś silną, piękną kobietą, Jeniffer! Wciąż noś te sukienki i popisuj się bliznami po bitwie! - skomentował inny internauta.

Adwokat Scott Wellman w oświadczeniu dla Fox News w imieniu salonu, że firma postępuje zgodnie z kodeksem Kalifornijskiej Rady Kosmetycznej, który częściowo stwierdza: "Żadna osoba (…) nie może wykonywać usług na powierzchni skóry lub skóry głowy, gdzie skóra jest w stanie zapalnym lub w przypadku infekcji skóry".

Zobacz także: Toksyczne kosmetyki. Naukowcy alarmują: ponad połowa zawiera szkodliwą substancję
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić