Dzieli ich 37 lat. Para ogłosiła radosną nowinę

397

Dla tej pary wiek nie ma żadnego znaczenia. Mimo że dzieli ich 37 lat, Cheryl McGregor i Quran McCain są zakochani po uszy. Teraz małżeństwo ogłosiło radosną nowinę. Po wielu miesiącach starań dwójce udało się znaleźć surogatkę. Już wkrótce ich rodzina się powiększy!

Dzieli ich 37 lat. Para ogłosiła radosną nowinę
Para ogłosiła radosną nowinę (TikTok)

Cheryl McGregor i Quran McCain poznali się w 2012 roku, pracując dla tej samej sieci fast foodów. Łączyły ich wtedy relacje czysto zawodowe, gdyż chłopak miał zaledwie 15 lat. Dwójka spotkała się ponownie dopiero po ośmiu latach przez czysty przypadek i - jak się okazało - to był właściwy moment.

Między McGregor i McCain szybko zrodziło się uczucie. Mimo ewidentnego "przyciągania" początkowo mieli pewne wątpliwości, ze względu na dzielącą ich różnicę wieku. Z biegiem czasu jednak metryka przestała mieć znaczenie, liczyła się tylko spajająca ich związek miłość.

Para pobrała się we wrześniu 2021 r. i zamieszkała w Rome w stanie Georgia. Swoją historię opowiadają na TikToku, gdzie obserwują ich miliony osób. W swoich energetycznych filmach małżeństwo przekonuje fanów, że wszystko w życiu jest możliwe, a internauci wprost za nimi szaleją.

Dzieli ich 37 lat. Para doczeka się potomka

W jednym z najnowszych nagrań udostępnionych na portalu społecznościowym 62-latka i jej 25-letni mąż podzielili się z obserwatorami radosną nowiną. Ich rodzina wreszcie się powiększy! Wieść przekazali w typowy dla siebie sposób - tanecznie. Wesołe wideo obejrzano już ponad 2 miliony razy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Para przez kilka miesięcy starała się znaleźć surogatkę i w końcu im się to udało. Małżeństwo jest gotowe zapłacić fortunę, by sprowadzić na świat potomka. Jak sami poinformowali, w USA skorzystanie z usług matki zastępczej kosztuje od kilku do nawet kilkuset tysięcy dolarów.

Mamy szczęście, że znaleźliśmy naszą wybraną surogatkę. Zawsze marzyłem o posiadaniu rodziny z miłością mojego życia - Quran powiedział NeedToKnow.online.

Narodziny maleństwa zaplanowano na późną wiosnę 2023 roku. Będzie to pierwsze dziecko 25-latka, a ósme Cheryl, która jest także babcią 17 wnucząt. Oboje są bardzo podekscytowani. Już planują zakupy dla dziecka i przyjęcie baby shower. Cheryl ma świadomość, że nie będzie żyła tak długo, jak jej ukochany, ale ma do niego zaufanie.

Jeśli mnie tam nie będzie, on sobie poradzi. Będzie dobrym ojcem, jest odpowiedzialnym dorosłym. Jestem przekonana, że ​​bardzo dobrze wychowa nasze dziecko - wyznała 62-latka.
Zobacz także: Matka zostawiła dziecko w rozgrzanym aucie. Policjanci pokazali dramatyczny moment interwencji
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić