Dziewczynka cierpi na rzadką chorobę. Jej włosów nie da się rozczesać

38

Shilah Madison cierpi na "zespół włosów niedających się wyczesać". Przypadłość ta charakteryzuje się zmienioną strukturą włosów, które sterczą w każdą stronę i tworzą kołtuny. Niesłychane, jak dziś wygląda dziecko.

Dziewczynka cierpi na rzadką chorobę. Jej włosów nie da się rozczesać
Shilah cierpi na bardzo rzadkie schorzenie. (Instagram)

Shilah Madison po urodzeniu wyglądała jak każde dziecko. Jej włosy były bardzo ładne i brązowe. Po kilku miesiącach zaczęły jednak wypadać, a te, które odrastały były bardzo jasne i sterczały. Nie dało się ich także rozczesać.

Włosy Shilah z czasem zaczęły się plątać. Rodzice dziewczynki nie potrafili w żaden sposób ich ułożyć. Doszło do tego, że wyjątkowa fryzura przyciągała ciekawskie osoby, które chciały dotknąć włosów Madison lub zrobić im zdjęcie.

Włosy, których nie da się rozczesać

Shilah zaakceptowała swój wygląd. Teraz nietypową fryzurę traktuje jako swój największy atu i chętnie pokazuje ją w mediach społecznościowych.

Okazało się, że dziewczynka cierpi na bardzo rzadką chorobę - zespół włosów niedających się wyczesać. Jest to anomalia struktury włosów, które są jasne, mocno odstają od głowy i nie da się ich w żaden sposób dobrze wyczesać. Wraz z upływem czasu kondycja włosów może się poprawić. Niesłychane, jak dziś wygląda

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Jak dbać o tłuste i suche włosy. Hollywoodzki fryzjer radzi
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić