Fryzury z lat 90. znów hitem. Zobacz, jak wykonać tak zwane "baby braid"

0

Cienkie warkoczyki w latach 90. biły absolutne rekordy popularności. Teraz fryzura zaczęła wracać do łask, m.in. dzięki gwiazdom Instagrama, które czeszą się w podobny sposób i chętnie chwalą się tym na zdjęciach. Jak wykonać tak zwane baby braid?

Fryzury z lat 90. znów hitem. Zobacz, jak wykonać tak zwane "baby braid"
Cienkie warkoczyki z lat 90. znowu zyskały na popularności (Getty Images, Ramann)

Do fanek baby braid, czyli cienkich warkoczyków pełniących funkcję "grzywki", należy m.in. Hailey Bieber. Żona Justina Biebera zamieściła na Instagramie kilka zdjęć, na których wygląda zupełnie jak typowa fanka popu z lat 90.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Baby braid – jak zrobić? Warkoczyki, które uwielbiają gwiazdy

Wykonanie baby braid w pierwszej kolejności wymaga zrobienia przedziałka na środku głowy. Następnie należy wyodrębnić dwa cienkie pasma włosów, które znajdują się najbliżej obu stron twarzy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Pamiętaj, że aby fryzura wyglądała symetrycznie, wybrane pasemka włosów muszą być jak najbardziej zbliżonej grubości. Następnie zapleć każde z nich tak, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych warkoczy.

Jeśli fryzura wydaje ci się zbyt "nudna", możesz dodatkowo ozdobić końce splotów gumkami lub wykonać więcej warkoczy. Jeśli wybierasz drugi z wariantów, postaraj się, aby były one możliwie jak najcieńsze.

Zobacz także: Zobacz też: Jej dredy mają 17 metrów. Rasta Roszpunka z Ameryki
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić