oprac. Marta Kutkowska| 

Gdy się urodził, ważył 7,2 kg. To niewiarygodne, jak wygląda po 36 latach

231

Jego przyjście na świat wywołało sensację. Jako noworodek ważył 7,2 kg i był największym dzieckiem Ameryki. To niesamowite, jak Kevin Robert Clark wygląda teraz.

Gdy się urodził, ważył 7,2 kg. To niewiarygodne, jak wygląda po 36 latach
Był największym noworodkiem Ameryki (YouTube)

Patricia Clark spodziewała się, że urodzi dużego bobasa. Dzieci w jej rodzinie słynęły z dużej wagi urodzeniowej. Jednak to, jak maluch wyglądał po narodzinach, zdziwiło nawet najbardziej doświadczonych położników. 

7,2 kg miłości

Niemowlak w wersji XL okazał się dla rodziców niemałym wyzwaniem. Nie mieścił się bowiem w żadne, standardowe ubranka ani łóżeczka. - Główną trudnością było znalezienie odpowiednich ubrań i butów, zwłaszcza że szybko przybierał na wysokość. Było to bardzo trudne i cały czas potrzebowałem ubrań - wspomina mama chłopca.

Dziecko wyróżniało się na tle rówieśników. Chłopiec był wyższy od kolegów co najmniej o głowę. Później wspominał, że uwaga, jaką przykuwał, wcale mu nie odpowiadała. Zwłaszcza że często był obiektem kpin i przytyków.

Jako nastolatek mierzył już 2 metry, więc wiele osób wróżyło mu karierę sportową, jednak on zdecydował się na zupełnie inną ścieżkę kariery. - Kiedy ludzie pytają mnie, czy gram w koszykówkę, mówię im: Czy grasz w minigolfa? - mówi Kevin.

Chłop jak dąb

Kevin służył w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych, a obecnie pracuje dla policji stanowej. Przy wzroście 2 metry waży 136 kilogramów. Postura z pewnością pomaga mu w łapaniu przestępców.

Prywatnie mężczyzna jest szczęśliwym mężem i posiadaczem doga niemieckiego. Jego żona także nie należy do niskich.

Kevin w wywiadach przyznaje, że długo myślał, że wzrost jest jego przekleństwem. Gdy był nastolatkiem, było to dla niego źródło kompleksów, zwłaszcza że wszyscy oczekiwali, że zrobi wielką karierę w sporcie. Chłopak miał zupełnie inny temperament, kochał przyrodę i łowienie ryb. Na szczęście po latach zrozumiał, że wzrost to jego wielka zaleta i powinien być z niego dumny.

Zobacz także: Policja o kontrolowaniu wesel. Od początku pandemii sprawdzono 4 miliony przyjęć
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić