60 proc. kobiet jej nie znosi. Najgorsza pozycja seksualna

471

Jakość strefy intymnej w związku ma duży wpływ na inne aspekty życia. Żeby życie seksualne było udane, partner powinien znać potrzeby swojej partnerki i odwrotnie. Pozycje seksualne powinny być tak dobrane, żeby sprawiały obustronną przyjemność. Dowiedz się, jakie pozycje są najmniej preferowane przez kobiety.

Najlepsze i najgorsze pozycje seksualne.
Najlepsze i najgorsze pozycje seksualne. (Getty Images)

Których pozycji seksualnych najbardziej nie lubią kobiety?

Portal ”Superdrag” przeprowadził badania pod kątem ulubionych pozycji seksualnych osób zamieszkujących Europę i Stany Zjednoczone. Eksperyment wykazał, jakie pozycje seksualne w wybranej grupie dorosłych są najmniej i najbardziej preferowane zarówno przez płeć damską, jak i męską. Pomimo tego, że erotyczne filmy i książki są w dzisiejszych czasach bardzo popularne, to jak się okazuje badane osoby wolą pozycje klasyczne od bardziej pikantnych i wyszukanych.

Z badań wynika, że najmniej lubianą przez obie płcie pozycją jest 69 na stojąco. Tej pozycji nie lubi 57 proc. kobiet i 43 proc. mężczyzn.

Druga miejsce na liście najbardziej odpychających pozycji był seks analny. Do tej pozycji zniechęcona była połowa kobiet i co trzeci badany mężczyzna.

Na trzecim miejscu była pozycja o nazwie ''taczka”, ze względu na trudność jej realizacji. Żeby czerpać przyjemność z takiego ułożenia ciał, niezbędna jest dobra kondycja fizyczna. Tej pozycji nie lubi 25 proc. pań i 19 proc. panów.

Europejczycy i Amerykanie jednogłośnie uznali, że najlepszą pozycją jest klasyczna o nazwie ''misjonarz''. Drugą ulubioną na liście była pozycja ''na pieska'', a trzecim najbardziej lubianym sposobem na uprawianie miłości była pozycja ''na jeźdźca”.

Autor: KGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić