Gwiazda TikToka przestrzega. Chodzi o sukienkę ślubną

8

Nicole Pellegrino prężnie działa w mediach społecznościowych. Profil kobiety obserwuje ponad 60 tysięcy osób, które są zainteresowane ślubem, weselem i wszystkim innym, co jest związane z tymi uroczystościami. Na blogu nie mogło więc zabraknąć wyznań na temat sukni ślubnej.

Gwiazda TikToka przestrzega. Chodzi o sukienkę ślubną
Zdradziła, dlaczego lepiej nie pokazywać sukni przed ślubem (TikTok)

Tiktokerka przestrzega przyszłe panny młode. Opowiada też skąd wniosek, aby nie pokazywać nikomu swojej sukni ślubnej przed uroczystością. Jak się okazuje, kobieta prezentowała sukienkę dosłownie każdemu i nie wyszło jej to na dobre.

Komu najbardziej ufasz?

Ślub i wesele to ważny moment w życiu każdej pary. Kreacja na uroczystość jest szczególnie istotna dla panny młodej, która przygotowuje się do tego dnia miesiącami. Jedną z najważniejszych rzeczy, które trzeba zaplanować, to przede wszystkim idealna sukienka. Wymarzona kreacja to jeden z elementów, dzięki któremu kobieta czuje się swobodnie, pięknie i idealnie na swoim ślubie i weselu.

Znana TikTokerka poruszyła na swoim blogu, o tematyce weselnej, ważny problem. Regularnie dzieliła się pomysłami na sukienkę ze znajomymi. Nie były to najbardziej zaufane osoby. Kobieta była tak podekscytowana swoimi planami, że pokazywała ją dosłownie każdemu – jak donosi brytyjski magazyn "The Sun". Nie wyszło jej to na dobre.

Jedna z kobiet, które oglądały jej kreację, powiedziała na temat sukienki nieprzychylny komentarz. To od razu zasiało wątpliwości w Nicole. Zaczęła rozmyślać, czy aby na pewno jej wybór jest trafny.

Niespodzianka

Co więcej, pokazywanie sukienki na prawo i lewo, powoduje, że na ślubie nie ma elementu zaskoczenia. Wszyscy sukienkę widzieli i nie ma efektu wow. To kolejna przyczyna, którą wymienia TikTokerka, na którą warto zwrócić uwagę.

Wielu użytkowników TikToka uznało, że rady Pellegrini są przekonujące. Nie warto ani słuchać negatywnych uwag na temat sukienki, oraz nie warto jej pokazywać wszystkim dookoła i zdradzać tego, jak będziemy się prezentować podczas uroczystości.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Zobacz także: Jak Karolina Muller znalazła się na tym samym wybiegu z Naomi Cambell?
Autor: APS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić