Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aleksandra Lewandowska
Aleksandra Lewandowska
|

"Kobieta kot" przed operacjami. Kiedyś była blond pięknością

109
Podziel się

Jocelyne Wildenstein, czyli słynna "kobieta kot", jest najbardziej znaną ofiarą operacji plastycznych. Dziś prawdopodobnie sama nie pamięta, jak wyglądała przez nimi. W wygląd zaczęła ingerować, by ponownie zainteresować sobą męża.

"Kobieta kot" przed operacjami. Kiedyś była blond pięknością
Jocelyne Wildenstein (Getty Images, Bruce Glikas)
bEEbCDLp

Patrząc na zdjęcia Jocelyne Wildenstein, kiedy miała zaledwie 19 lat, trudno wyobrazić sobie, że to naprawdę ona. Urodzona jako Jocelyne Périsset 5 sierpnia 1940 roku w Lozannie w Szwajcarii, uchodziła niegdyś za blond piękność i łamała wiele męskich serc. Powodem zmian w wizerunku był brak zainteresowania ze strony męża, miliardera Aleca Wildensteina. Po kilku operacjach wpadła w uzależnienie. Niestety trwa to do dziś.

"Kobieta kot" przed operacjami

Nastoletnia Jocelyne Périsset była naturalną dziewczyną, na której wygląd zwróciłaby uwagę na ulicy niejedna osoba. W młodości spotykała się ze szwajcarskim producentem Cyrilem Piguetem, później związała się z francuskim filmowcem Sergio Gobbim. Razem z nim przeprowadziła się do Paryża.

bEEbCDLr

Problemy zaczęły się, kiedy poznała przyszłego męża, miliardera Aleca Wildensteina. Ich spotkanie zainicjował zresztą ich wspólny "znajomy" - saudyjski handlarz broni. W dniu ślubu, w 1978 roku, oboje byli już po trzydziestce. Jocelyne weszła do rodziny znawców sztuki. Nie musiała się martwić o pieniądze. Inaczej było z zainteresowaniem męża.

Operacje plastyczne Jocelyn Wildenstein

Podczas kryzysu małżeńskiego Jocelyn chciała odzyskać uwagę Wildensteina. Zdecydowała się na pierwszą operację plastyczną. Zgodnie z zainteresowaniem Aleca, były to dzikie koty, więc postanowiła przemienić się w... jednego z nich. Efekty po kilku kolejnych operacjach plastycznych wymknęły się spod kontroli. Mąż nigdy nie był zadowolony z jej zmienionego wyglądu, a ona sama stała się karykaturą samej siebie.

bEEbCDLx

Małżeństwo zakończyło się burzliwie. Jocelyn przyłapała męża na zdradzie, a on groził jej bronią. Mimo tego, że podkreślił, że nie dostanie dodatkowych alimentów na następne operacje, otrzymała od niego 2,5 mld dolarów. To jednak nie wszystko. Przez 13 lat po rozwodzie, które minęły w 2012 roku, Alec przelewał jej rocznie kolejne 100 mln dolarów.

Zobacz także: Opalanie się podczas upałów. Te osoby absolutnie powinny unikać pełnego słońca
bEEbCDLS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(109)
Aptre
3 tyg. temu
I ja tu takiej kobiecie spojrzeć prosto w oczy?...
Nemeczek
2 miesiące temu
Choroba umysłu jak każda inna. Smutne.
dArek
2 miesiące temu
O2 wyciągnęło pewnie stary temat jeśli prawda co piszą to ona ma 81 lat i pewnie siedzi w łóżku jak M Jackson i żyje dzięki tabletkom i chemi
bEEbCDLT
Mariola
2 miesiące temu
Szkoda mi jej..😐
Giga
2 miesiące temu
Do gościa: podłe słowa małego człowieka, już cię kara dopadła, bo Bozia rozum odebrała, teraz tylko pozostaje czekać, aż los ci odpłaci podwójnie lub nawet potrójnie za te słowa i już się o ciebie - pomimo tej twojej podłości - boję, będzie bolało, bardzo
tomek
2 miesiące temu
O Gesslerowa
gość
2 miesiące temu
Czy przypadkiem ten Alec to nie jakiś uciekinier z Jedwabnego...?
Wrażenia
2 miesiące temu
Ciekawe jak robi francuza...?
Mrówa
2 miesiące temu
I po co jej to było.
Grycan
2 miesiące temu
Gesler jak nić !
Arti123
2 miesiące temu
Taka trochę Geslerowa
leo
2 miesiące temu
to koszmar, nawet nie mozna na to patrzeć! jak ona z tym żyje?
Edek
2 miesiące temu
Tak będzie wyglądała po kilku latach każda celebrytka a na pewno te które chcą na siłę cofnąć licznik
bEEbCDLL
Koneser
2 miesiące temu
Nie wiem ja chyba pomyliłbym usta w vaginą...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić