Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aleksandra Lewandowska
Aleksandra Lewandowska
|

"Kobieta kot" przed operacjami. Kiedyś była blond pięknością

109
Podziel się:

Jocelyne Wildenstein, czyli słynna "kobieta kot", jest najbardziej znaną ofiarą operacji plastycznych. Dziś prawdopodobnie sama nie pamięta, jak wyglądała przez nimi. W wygląd zaczęła ingerować, by ponownie zainteresować sobą męża.

"Kobieta kot" przed operacjami. Kiedyś była blond pięknością
Jocelyne Wildenstein (Getty Images, Bruce Glikas)

Patrząc na zdjęcia Jocelyne Wildenstein, kiedy miała zaledwie 19 lat, trudno wyobrazić sobie, że to naprawdę ona. Urodzona jako Jocelyne Périsset 5 sierpnia 1940 roku w Lozannie w Szwajcarii, uchodziła niegdyś za blond piękność i łamała wiele męskich serc. Powodem zmian w wizerunku był brak zainteresowania ze strony męża, miliardera Aleca Wildensteina. Po kilku operacjach wpadła w uzależnienie. Niestety trwa to do dziś.

"Kobieta kot" przed operacjami

Nastoletnia Jocelyne Périsset była naturalną dziewczyną, na której wygląd zwróciłaby uwagę na ulicy niejedna osoba. W młodości spotykała się ze szwajcarskim producentem Cyrilem Piguetem, później związała się z francuskim filmowcem Sergio Gobbim. Razem z nim przeprowadziła się do Paryża.

Problemy zaczęły się, kiedy poznała przyszłego męża, miliardera Aleca Wildensteina. Ich spotkanie zainicjował zresztą ich wspólny "znajomy" - saudyjski handlarz broni. W dniu ślubu, w 1978 roku, oboje byli już po trzydziestce. Jocelyne weszła do rodziny znawców sztuki. Nie musiała się martwić o pieniądze. Inaczej było z zainteresowaniem męża.

Operacje plastyczne Jocelyn Wildenstein

Podczas kryzysu małżeńskiego Jocelyn chciała odzyskać uwagę Wildensteina. Zdecydowała się na pierwszą operację plastyczną. Zgodnie z zainteresowaniem Aleca, były to dzikie koty, więc postanowiła przemienić się w... jednego z nich. Efekty po kilku kolejnych operacjach plastycznych wymknęły się spod kontroli. Mąż nigdy nie był zadowolony z jej zmienionego wyglądu, a ona sama stała się karykaturą samej siebie.

Małżeństwo zakończyło się burzliwie. Jocelyn przyłapała męża na zdradzie, a on groził jej bronią. Mimo tego, że podkreślił, że nie dostanie dodatkowych alimentów na następne operacje, otrzymała od niego 2,5 mld dolarów. To jednak nie wszystko. Przez 13 lat po rozwodzie, które minęły w 2012 roku, Alec przelewał jej rocznie kolejne 100 mln dolarów.

Zobacz także: Opalanie się podczas upałów. Te osoby absolutnie powinny unikać pełnego słońca
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(109)
Aptre
rok temu
I ja tu takiej kobiecie spojrzeć prosto w oczy?...
Nemeczek
rok temu
Choroba umysłu jak każda inna. Smutne.
dArek
rok temu
O2 wyciągnęło pewnie stary temat jeśli prawda co piszą to ona ma 81 lat i pewnie siedzi w łóżku jak M Jackson i żyje dzięki tabletkom i chemi
Mariola
rok temu
Szkoda mi jej..😐
Giga
rok temu
Do gościa: podłe słowa małego człowieka, już cię kara dopadła, bo Bozia rozum odebrała, teraz tylko pozostaje czekać, aż los ci odpłaci podwójnie lub nawet potrójnie za te słowa i już się o ciebie - pomimo tej twojej podłości - boję, będzie bolało, bardzo
tomek
rok temu
O Gesslerowa
gość
rok temu
Czy przypadkiem ten Alec to nie jakiś uciekinier z Jedwabnego...?
Wrażenia
rok temu
Ciekawe jak robi francuza...?
Mrówa
rok temu
I po co jej to było.
Grycan
rok temu
Gesler jak nić !
Arti123
rok temu
Taka trochę Geslerowa
leo
rok temu
to koszmar, nawet nie mozna na to patrzeć! jak ona z tym żyje?
Edek
rok temu
Tak będzie wyglądała po kilku latach każda celebrytka a na pewno te które chcą na siłę cofnąć licznik
Koneser
rok temu
Nie wiem ja chyba pomyliłbym usta w vaginą...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić