aktualizacja 

Kobieta oświadczyła się chłopakowi. Potem zaczął się dramat

175

Sukhmin Garcha postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i oświadczyła się swojemu partnerowi Shirazowi Brarowi. Nagranie z tego wzruszającego momentu trafiło do sieci i z miejsca stało się hitem. Niestety, komentarze nie były zbyt przychylne.

Kobieta oświadczyła się chłopakowi. Potem zaczął się dramat
27-latka oświadczyła się swojemu partnerowi. (TikTok)

Sukhmin Garcha pochodzi z Vancouver w Kanadzie i od kilku lat jest związana z Shirazem Brarem. Niedawni poczuła, że jest gotowa na kolejny krok i złożenie przysięgi małżeńskiej. Postanowiła, że zamiast czekać, aż jej chłopak się oświadczy, zrobi to sama.

27-latka mierzy się z hejtem

Podczas jednego z wypadów na plażę, kobieta oświadczyła się swojemu partnerowi. Wszystko zostało nagrane, a później upublicznione na TikToku.

Oświadczyny zostały przyjęte, a para jest bardzo szczęśliwa i powoli przygotowuje się do ceremonii. Pomimo to 27-latka musi mierzyć się z ogromnym hejtem. Wiele osób krytykuje ją za podjęcie inicjatywy i twierdzi, że Sukhmin powinna poczekać, aż to jej partner jej się oświadczy.

Moi przyjaciele i rodzina byli zachwyceni. Otrzymałam jednak trochę hejtu na TikToku, ale mniej w porównaniu z pozytywnymi komentarzami. Otrzymałem wiele negatywnych komentarzy, które brzmiały: "wolałbym umrzeć" lub "ona nie ma szacunku do siebie", "on nie wygląda na szczęśliwego". Lista jest długa - mówi 27-latka.

Sukhmin dodała, że większość z tych negatywnych wiadomości pochodziła od kobiet, co bardzo ją zaskoczyło. 27-latka była przekonana, że kobiety będą ją wspierać i podziwiać jej odwagę. Postanowiła się tym jednak nie przejmować. Wyraziła nadzieję, że w przyszłości społeczeństwo zmieni nastawienie do oświadczyn kobiet.

Mój chłopak miał największy uśmiech na twarzy. Tylko dlatego, że wiele osób tego nie zrobiło, nie oznacza, że ​​to jest złe. [...] To są po prostu przestarzałe role płciowe stworzone przez społeczeństwo. Jesteśmy nowym pokoleniem i możemy zbudować nowe społeczeństwo, w którym role płciowe nie istnieją - dodała kobieta.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Wycieczkę warto kupić z wyprzedzeniem. "Mamy pewność, że ta cena się nie zmieni"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić