aktualizacja 

Krystyna Loska zdecydowała. Grażyna Torbicka nie jest najszczęśliwsza

113

Nie jest tajemnicą, że Krystyna Loska zmaga się z kłopotami zdrowotnymi. Na szczęście prezenterka, która już za życia stała się legendą, może liczyć na pomoc córki i zięcia. Ostatnio jednak podjęła decyzję, która nie przypadła Grażynie Torbickiej do gustu.

Krystyna Loska zdecydowała. Grażyna Torbicka nie jest najszczęśliwsza
Krystyna Loska podjęła decyzję, która nie przypadła do gustu jej córce (AKPA, AKPA, Wojtalewicz Jarosław)

Według ustaleń portalu Pomponik Krystyna Loska ma poważne problemy z sercem. Na szczęście jej zięć Adam Torbicki jest kardiologiem, więc gwiazda mogła liczyć na opiekę wysoko wykwalifikowanego specjalisty. Grażyna Torbicka mimo tego nie przestawała martwić się o mamę.

Krystyna Loska opuściła dom Grażyny Torbickiej?

Ostatecznie Grażyna Torbicka zdołała namówić mamę, żeby przeniosła się do jej domu w Otwocku. Nie było łatwo, ponieważ Krystyna Loska długo kwestionowała ten pomysł. Tygodnik "Dobry Tydzień" podaje, że z czasem jednak kultowa prezenterka zatęskniła za poprzednim miejscem zamieszkania.

Gdy odzyskała formę i ogłoszono koniec pandemii, Loska wróciła do swojego mieszkania w stolicy. Cieszy ją, że może być jeszcze samodzielna — relacjonował tajemniczy informator "Dobrego Tygodnia".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Telewizyjne piękności sprzed lat

Decyzja matki miała przysporzyć Grażynie Torbickiej wielkich zmartwień. Dziennikarka obawia się, że cierpiąca na chorobę serca Loska może pewnego dnia potrzebować pilnej pomocy. Próbowała więc namawiać bliską sobie osobę, aby pozwoliła się wyręczyć w części obowiązków domowych, jednak — bezskutecznie

Grażyna martwiła się, że mama nie powinna już sama prowadzić samochodu, proponowała, że to ona będzie robić zakupy, ale pani Krystyna ceni sobie swoją niezależność. Wynosi śmieci, przynosi zakupy i ciągle podkreśla, że mama może w każdej chwili wrócić do jej domu — wyliczał informator "Dobrego Tygodnia".

Sama Krystyna Loska nie potwierdziła, czy rzeczywiście ma aż tak poważne problemy ze zdrowiem.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić