Ksiądz Woźnicki oburzył kazaniem: "Miałeś to podczas orgazmu?"

467

Kontrowersyjny ksiądz Michał Woźnicki po raz kolejny zszokował wiernych swoim kazaniem. Tym razem zabrał głos w sprawie cudzołóstwa. Mówił o orgazmie i nagłej śmierci. "Do piekła pójdziesz" - krzyczał duchowny z ambony. Filmik z jego udziałem chętnie komentują internauci. Nie przebierają w słowach.

Ksiądz Woźnicki oburzył kazaniem: "Miałeś to podczas orgazmu?"
Ksiądz Woźnicki o cudzołóstwie. (YouTube, Wroniecka)

Ksiądz Woźnicki to znany w Polsce skandalista. Nie raz obrażał osoby publiczne, czy wygłaszał teorie i hasła antysemickie. Został nawet oskarżony przez Watykan o herezję i schizmę.

Kilka lat wcześniej Woźnickiego wydalono z zakonu salezjanów. Dostał zakaz odprawiania mszy świętych i ewangelizowania wiernych. Wcale się tym jednak nie przejął. Nadal głosi kazania. Te można znaleźć na YouTube.

Ksiądz Woźnicki o cudzołóstwie i orgazmie: Do piekła pójdziesz!

Teraz Woźnicki skomentował kwestię cudzołóstwa. Mówił, że to wielki grzech.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Drugi zamach na papieża. Napastnikiem był ksiądz
Bić się w pierś za grzech popełniony (...). W trakcie grzechu wołaj: "Jezus Maria, Kyrie". Nie przykładaj woli, odejmij wolę! Spowiadający się z grzechu cudzołóstwa... a miałaś/miałeś przeświadczenie, że gdybyś umarł za tę chwilę przyjemności, w chwili orgazmu, to do piekła pójdziesz? Miałeś to? Miałaś to? - grzmiał ks. Woźnicki.

"Boś mówił/mówiła, że "się kochaliśmy". Jakie kochanie, skoro to grzech śmiertelny jest. Przed ślubem, nie z mężem, nie z żoną.... Albo z mężem, z żoną, ale nie tak, jak Bóg sobie życzy, jak chce, czyli otwarty na życie, gotowy życie przyjąć, które nie bocian przyniesie, ale ze spółkowania dwojga jest (...)" - dodawał.

Na kolana paść, żałować, wierzyć, że Bóg odpuści, że Bóg da łaskę powstać z grzechu. Żebyś nigdy nie powiedział, że "nic się nie da z tym zrobić", że "Bóg mi nie przebaczy". Nigdy nie tak! - podsumował ks. Woźnicki.

Wideo zamieszczone na YouTube na kanale "Wroniecka" cieszyło się sporą popularnością. Zostało już wyświetlone 2,8 tys. razy. Internauci z chęcią je komentowali. "Michał, mylisz się, umierać z orgazmem - to cała przyjemność, a spróbuj" - pisał jeden użytkownik. "To jest lepsze, niż kabaret" - wskazywał inny.

Najlepiej na seksie znają się księża - ironizowała kolejna osoba.
Zobacz także: CHWILA ORGAZMU WOŹNICKI O SPOWIEDZI Z GRZECHU CUDZOŁÓSTWA
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić