Angelika Karpińska| 

Kwaśniewska przekazała wiadomość. Sprawa jest poważna

75

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała w mediach społecznościowych ważny post. Zwróciła się do kobiet z pilnym apelem.

Kwaśniewska przekazała wiadomość. Sprawa jest poważna
Aleksandra Kwaśniewska apeluje do kobiet (AKPA)

Aleksandra Kwaśniewska aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się zdjęciami ze swojego prywatnego życia. Na Instagramie obserwuje ją 224 tys. internautów.

Córka byłego prezydenta opublikowała ważny post - donosi portal se.pl. Przypomniała, że październik to miesiąc świadomości raka piersi.

Wierzę, że pamiętacie o corocznym badaniu USG. P r a w d a? - napisała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Aleksandra Kwaśniewska przypomina kobietom o badaniu piersi

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła teraz rozwinąć ten ważny temat na swoich InstaStories. Podkreśliła, że samobadanie piersi może nie wystarczyć, by wykryć zmiany.

Pytacie mnie, czy faktycznie potrzebne jest coroczne badanie USG jeśli robicie regularnie samobadanie piersi. No tak, jest konieczne. Myślę, że każdy lekarz się ze mną zgodzi, gdyż wiem to od lekarzy, że są zmiany, których same sobie, że tak powiem nie wymacacie, a zobaczy je dopiero ultrasonograf, więc to badanie jest niezbędne - powiedziała córka byłego prezydenta.
Natomiast sugerowałabym, żebyście podeszły do niego w taki sposób, że po prostu idziecie się utwierdzić, że wszystko jest dobrze i nie bały się tego badania, ponieważ po pierwsze jest ogromna szansa, ze naprawdę wszystko jest dobrze. A po drugie, jeśli nawet coś się pojawiło w międzyczasie, jakaś zmiana, to najprawdopodobniej dzięki temu, że badacie się regularnie, jest na tyle mała, że jest całkowicie uleczalna - dodała.

Zobacz także: "Nigdy nie ma takiej sytuacji, żeby nie można było jakoś pomóc". Anna Komorowska o sytuacji na granicy

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić