aktualizacja 

Ma 200 tatuaży na ciele. Pokazał fanom swoją dziewczynę

127

Soren Lorenson to 28-latek z Florydy, który w social mediach znany jest z tego, że ma ciało pokryte tatuażami. Po raz kolejny wstawił do sieci zdjęcia z dziewczyną, która najwyraźniej powoli idzie w jego kierunku. Oprócz tego mężczyzna poruszył trudny temat w mediach, dotyczący odbioru jego osoby przez nieznajomych.

Ma 200 tatuaży na ciele. Pokazał fanom swoją dziewczynę
Na swoje tatuaże wydał krocie (Instagram, @333neondemon)

Soren Lorenson wydał łącznie 38 000 funtów na swoje tatuaże, które pokrywają jego twarz, a także klatkę piersiową, plecy, ręce, a nawet gałki oczne. Jak się okazuje, również dziewczyna popularnego modela z Florydy ma czym pochwalić się w świecie tatuażu. Po raz kolejny pokazał zdjęcia z ukochaną, której wygląd także chętnie komentowany jest przez internautów.

Internauci, niestety, różnie oceniają parę. Szczególnie negatywne komentarze pod swoim adresem czyta Soren Lorenson, który w rozmowie z The Sun przyznał, że ludzie bywają okrutni. Choć sam dobrze czuje się ze swoim wyglądem - ten wręcz miał pomóc mu wydostać się z problemów psychicznych - użytkownicy sieci, a często także zwykli ludzie na ulicy, potrafią powiedzieć mu, że wygląda "okropnie".

Ludzie oceniają go przez pryzmat tatuaży

Soren Lorenson wyznał, że często jest oceniany nie przez pryzmat tego, jaką jest osobą, ale przez tatuaże. Te kojarzą się wielu z czymś podejrzanym, dlatego 28-latek robi złe pierwsze wrażenie. Ludzie przypisują mu często złe intencje, choć nie mają powodu, aby tak myśleć.

I choć ciężko powstrzymać reakcję organizmu związaną z pierwszym wrażeniem, która jest uwarunkowana ewolucyjnie, to jednak pozostawanie na tak powierzchownej ocenie nie jest miłe. Nic więc dziwnego, że 28-latek zwraca na to uwagę. Warto dawać innym szansę i poznać kogoś mocniej, zanim przekreślimy znajomość lub przypiszemy komuś złe cechy tylko na podstawie wyglądu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Czy Putin zostanie obalony? Miller o dwóch możliwościach
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić