oprac. Zuzanna Sierzputowska| 

Ma problem z teściową. "Myśli, że ukradłam jej syna"

112

Teściowa z piekła rodem? Shelby Lynn postanowiła opowiedzieć na TikToku swych relacjach z teściową. Kobieta publicznie stwierdziła, że matka męża za nią nie przepada i robi wszystko, aby uprzykrzyć jej życie.

Ma problem z teściową. "Myśli, że ukradłam jej syna"
Shelby nie może sobie poradzić z zazdrosną teściową (TikTok, Instagram, Shelby Sharp)

Shelby Lynn twierdzi, że jej teściowa nie jest w stanie zaakceptować faktu, że jej syn jest już dorosły i żonaty. Użytkowniczka TikToka przedstawia wiele argumentów, które potwierdzają jej tezę. Z mamą męża ma niezłe utrapienie - co tylko potwierdza wpis szanownej teściowej na Instagramie oraz rozmowa telefoniczna, którą odbyła z synem.

"Dzień, w którym zabrano mi syna"

Shelby wyznaje, że to, co zobaczyła na instagramowym profilu matki męża, ją przerosło. Tiktokerka postanowiła dołączyć do trwającego wyzwania "powiedz mi, że twoja teściowa nie szanuje twojego małżeństwa, bez mówienia, że twoja teściowa nie szanuje twojego małżeństwa". Kobieta wrzuciła nagranie z wyjaśnieniem swojej sytuacji.

W dzień rocznicy ślubu teściowa Lynn opublikowała wpis na Instagramie ze zdjęciem ze ślubu państwa Lynn z dopiskiem "rok temu". Co ciekawe, nowożeńców nie było na wspomnianej fotografii. Na skomentowanie postu zdecydowała się szwagierka Shelby. Od razu dostała odpowiedź od piekielnej teściowej, która stwierdziła, że jedyną osobą, której brakuje na zdjęciu jest sama komentująca. O swoim synu i jego świeżo upieczonej żonie nawet nie wspomniała.

Słowa teściowej przelały czarę goryczy

Powyższe zagranie to jednak nie koniec tej historii. Tiktokerka opowiada kolejną sytuację z udziałem męża oraz teściowej. Matka ukochanego wysłała mu wiadomości mówiące o tym, że nie chce słyszeć o ich rocznicy. Wysłała jedynie zdjęcia z dzieciństwa męża Shelby z dodatkiem mnóstwa emotikonowych serduszek.

- Mój mąż zadzwonił do matki z próbą wyjaśnienia sytuacji i zapytaniem, skąd bierze się jej skandaliczne zachowanie. Teściowa stwierdziła, że dla niej nasz ślub był momentem, kiedy straciła swojego syna, czego nie może zaakceptować.

Shelby nie doczekała się życzeń z okazji pierwszej rocznicy. Nie doczekała się również żadnego dobrego słowa od teściowej, która cały czas była wręcz obrażona, że doszło do tego, że jej syn się ożenił.

Zobacz także: Teściowa utrudnia wychowywanie dziecka. Psycholożka tłumaczy, jak rozwiązać konflikt
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić