o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
oprac.
JKY
|

Dzieci i religia. Takich słów od Magdy Mołek fani jeszcze nie słyszeli

684
Podziel się

Magda Mołek jest cenioną od lat dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Choć regularnie przeprowadza wiele wywiadów ze znanymi osobami, sama rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Niedawno zrobiła wyjątek i w rozmowie z jednym z tygodników, Mołek zdradziła co nieco ze skrywanych tajemnic.

Dzieci i religia. Takich słów od Magdy Mołek fani jeszcze nie słyszeli
Magda Mołek zdecydowała się na ważny wywiad. (AKPA)
bEDjwoyd

Do ubiegłego roku Magdę Mołek można było kojarzyć przede wszystkim ze stacją TVN. Jednak po ponad 16 latach współpracy dziennikarka zdecydowała się odejść i skupić na swoim kanale na YouTube, gdzie rozmawia z wieloma lubianymi i cenionymi gwiazdami.

Mołek ujawniła kilka ważnych szczegółów

Po odejściu z TVN-u Mołek zwróciła się do fanów. Napisała w krótkim oświadczeniu, że pracuje jako dziennikarka od blisko 25 lat, ale w końcu zdecydowała się na samodzielność i niezależność, dlatego też skupiła się na prowadzeniu kanału. Magda Mołek nie pojawia się w telewizji, ale wciąż jest aktywna zawodowo.

bEDjwoyf

Zgodziła się niedawno na szczerą rozmowę z tygodnikiem "Gala". Jednym z ważniejszych pytań w wywiadzie była sprawa związana z decyzją o odejściu ze stacji telewizyjnej. Mołek przyznała, że wybrała odpowiedni czas, bo dobrze wszystko przemyślała i niczego nie żałuje.

Nie ma już niczego więcej poza tym, kim jestem. To jest ta moja wolność i hasło "stanąć w prawdzie". Powiedzenie: od dzisiaj jestem wolna, robię to w swoim stylu, to jestem prawdziwa ja" - powiedziała w "Gali".

Pracując w telewizji nie mogła pozwolić sobie na emocje i musiała robić wszystko, aby zachęcić widzów do dalszego oglądania. Do tej pory Magda Mołek uważana jest za bardzo tajemniczą osobę, ponieważ praktycznie wcale nie opowiada o mężu i dzieciach. Dopiero po rozpoczęciu nowego etapu postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami.

bEDjwoyl
Prawda jest taka, że od 25 lat nie mam na własność swojego nazwiska i twarzy. Za to ustaliśmy z mężem, że bezwzględnie chronimy nasze dzieci. To jest nasz szacunek do ich wyborów, na każdym poziomie, więc ich również nie chrzcimy ani nie posyłamy na religię - dodała Mołek.

Dziennikarka dopiero teraz czuje się w pełni spełniona. Jej odważna decyzja wyzwoliła w niej pozytywną energię, którą chce się dzielić z innymi. Mołek tym samym zachęca innych do zmiany i przewartościowania priorytetów.

Zobacz także: Paweł Kukiz przypomni prezydentowi o zobowiązaniu. "Tym powinna zająć się władza"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDjwoyG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(684)
nico
6 miesięcy temu
pani Mołek była za bardzo cenioną dziennikarką, i musiała odejść, by się usamodzielnić.
eRKa
7 miesięcy temu
Dzieciom trzeba dawać wzorce a nie puszcxac samopas
el-ka
7 miesięcy temu
Ktoś zapytał jakiej narodowości jest Matka Boska Czestchowska,a odpowiedź,no przecież Polka,A Częstochowa,to gdzie,przecież w Polsce.Nie wiedzą nawet,że była Zydowka.Wystarczy im kawałek kiełbasy na talerzu.
bEDjwoyH
el-ka
7 miesięcy temu
Jestem wychowana w wierze chrzescijanskiej. Ale trzeba znać trochę historii,by wiedzieć,że nie tylko Chrystus był mianowany Bogiem.Czlowiek wymyślił Boga,bo nie chciał być sam na świecie.
el-ka
7 miesięcy temu
Jak trwoga,to do Boga.Ale którego? Jahwe żydowskiego,Buddy,czy Allaha.Na końcu i tak człowiek zostaje sam.
el-ka
7 miesięcy temu
Chrystus,możliwe,że był shizofrenikiem,a tacy są inteligentni.Dlatego pociągnął wielu za sobą.Kazda cywilizacja potrzebuje jakiegoś Boga.
JPII
7 miesięcy temu
Jak będzie trwoga to do Boga,
Gonia
7 miesięcy temu
Moja kuzynka nìe była ochrzczona ze względu że jej tata był milicjantem w komunie dorosla poznała faceta który chciał ślub kościelny wtedy przyjęła wszystkie sakramenty razem
Gonia
7 miesięcy temu
Co w tym dziwnego moja wnuczka też jest nie ochrzczona nie dość że człowiek chce ochrzcic idzie do kościoła a księża wymagają tylu zaświadczeń że głowa mała i co jeszcze ich prosić na kolanach niech się pocaluja w 4 litery
Retorycznie
7 miesięcy temu
Dlaczego komusza córunia miałaby chrzcić dzieci?
jak
7 miesięcy temu
wybory dzieci TRZEBA szanować, jak zacznie ćpać, pić, palić, łajdaczyć się, wagarować, tłuc szyby sąsiadom, kraść itd, niech pani to uszanuje bo dziecko żadnych wzorców nie dostało, gratuluję
1234
7 miesięcy temu
jak nie wierzy, sama nie był nauczona Boga to i nie uczy swoich dzieci, niech tylko nie świechta naszej wiary, słupów w kościołach nam nie potrzeba. Wiara w Boga to nie choroba świnka którą trzeba zaliczyć
Blank
7 miesięcy temu
Ateiści to biedni ludzie,puste smutne życie baz nadzieji ,tylko hedonizm i materializm ucieczka w używki narkotyki,w zapomnienie
bEDjwoyz
Bubka
7 miesięcy temu
A ja jestem szczęśliwy że rodzice mnie ochrzcili i posyłali na religię,jestem szczęśliwy że nie jestem ateistą,i już ochrzciliśmy nasze dzieci też
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić