Mama zdradza, kiedy jej dziecko zaczęło mówić. To nieprawdopodobne!

3

To wyznanie z pewnością zszokuje wiele młodych mam. Jedna z tiktokerek nagrała filmik, w którym wyjaśniła, jak zrobić, by kilkutygodniowe dziecko zaczęło mówić. Ta metoda wydaje się być zadziwiająca. Ale jak przekonuje kobieta, "ona naprawdę działa". Nie uwierzycie, kiedy jej bobas wypowiedział pierwsze słowa!

Mama zdradza, kiedy jej dziecko zaczęło mówić. To nieprawdopodobne!
Jej dziecko zaczęło mówić, gdy miało 6 tygodni! (Pixabay(andremergulhaum ), TikTok)

Kobieta występująca na TikToku pod nazwą @selaphinx podzieliła się z użytkowniczkami tej platformy nietypowymi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Krok po kroku zademonstrowała metodę, dzięki której kilkutygodniowe dziecko zacznie mówić swoje pierwsze słowa, a może i nawet zdania. Sposób przetestowała na własnym potomku.

Szok! Pokazała, jak nauczyć mówić kilkutygodniowe dziecko

Tiktokerka wyznała, że dzięki temu patentowi jej pociecha zaczęła wypowiadać pierwsze słowo, gdy miała zaledwie... sześć tygodni. Był to wyraz "cześć". Jak dodała dumna mama, nieco ponad miesiąc później kruszynka... zbudowała pełne zdanie! Brzmiało ono: "kocham cię". Ponadto dziecko ma być dwujęzyczne. Czy to naprawdę możliwe?

Młoda mama przyznała, że sama znalazła ten sposób, żeby porozumiewać się z tak małym dzieckiem. Nagrała filmik instruktażowy dla wszystkich zainteresowanych tą metodą.

Najpierw upewnij się, że twoja ręka znajduje się dokładnie na szyi dziecka. Kiedy mówisz słowo, które chcesz, by zostało przez nie powtórzone, delikatnie dotknij twarzy dziecka drugą ręką. Może to być np. nos. Zastopuj, aby dać bobasowi przestrzeń - poradziła.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Na końcu tiktokerka wyznała jednak, że trzeba być przygotowanym, że jej metoda nie zadziała na wszystkie maluchy. Dodała, że to zależy to od tego, jak szybko dzidziuś chłonie wiedzę. Podkreślała, że nie należy naciskać na potomka i dać mu szansę, by w swoim czasie rozwinął potrzebne mu umiejętności do życia.

Internautki nie chciały wierzyć w tę metodę. Tiktokerka spotkała się z krytyką i ironią użytkowniczek TikToka.

Moje dziecko grało na skrzypcach w tym wieku - komentowała jedna.
Mój syn chodził w wieku dwóch miesięcy - pisała inna.
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić