Masz 20 sekund. Tylko 1 proc. ludzi widzi drugie zwierzę na tym obrazku

56

Jeśli w ciągu 20 sekund potrafisz dostrzec drugie zwierzę na tym obrazku, to jesteś bardzo bystry i spostrzegawczy. Potrafi to zrobić zaledwie 1 proc. ludzi, którzy widzą tę ilustrację. Sprawdź się!

Masz 20 sekund. Tylko 1 proc. ludzi widzi drugie zwierzę na tym obrazku
Zagadka zdobyła sporą popularność w sieci (TikTok)

Zagadki i złudzenia optyczne są bardzo popularne w sieci. Co chwilę pojawiają się nowe obrazki, które przyprawiają o zawrót głowy. Niektóre są bardzo proste, nad innymi trzeba się nagłowić.

Sprawdź, czy jesteś spostrzegawczy

Tego typu obrazki pojawiają się także na TikToku. Internauci chętnie dzielą się w komentarzach swoimi spostrzeżeniami i odczuciami. Istnieją setki kont, które specjalizują się iluzjach optycznych i dostarczają użytkownikom rozrywki.

Powyższy obrazek został udostępniony na TikToku przez użytkownika specjalizującego się w iluzjach optycznych. Przedstawia zwierzę stojące na drzewie. Okazuje się, że na obrazku znajduje się jeszcze co najmniej jedno zwierzę. Potrafisz je dostrzec? Jeśli nie, jest na to prosty sposób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Test na szczelność wiekowej lodówki. Wystarczy tylko banknot!

Autor TikToka tłumaczy, co mają zrobić osoby, które nie dostrzegają wszystkich zwierząt. Okazuje się, że wystarczy odwrócić telefon.

Przyjrzyj się uważnie temu obrazowi. Jeśli nie możesz zrozumieć, co się dzieje, odwróć telefon do góry nogami - mówi tiktoker.

Wiele osób nie potrafiło dostrzec wszystkich szczegółów. Najwięcej internautów komentowało, że widzi jedynie ptaka lub wilka. Pod klipem zamieszczonym na TikToku pojawiło się wiele komentarzy z różnymi odpowiedziami:

Czy tylko ja widziałem ptaka trzymającego kawałek sera?
Widziałem wilka kradnącego kawałek sera.
Ptak z kolczykiem w nosie i lis kradnący ser.
To lis trzymający ser, a potem ptak zjadający ser.

Okazuje się, że nie jest to łatwa zagdaka. Tylko 1 proc. ludzi widzi wszystkie szczegóły. Niewiele osób wpada na pomysł, aby obrazek obrócić, żeby zobaczyć na nim coś więcej.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić