aktualizacja 

Milion za urodzenie dziecka? Tiktokerka wyjaśnia powody

5

TikTokerka Jenny wywołała burzę w sieci po tym, jak wyjawiła, że oczekuje od swojego partnera 250 tys. funtów (1,2 mln zł) za urodzenie dziecka. 23-latka powiedziała, że każdy mężczyzna powinien płacić swojej partnerce.

Milion za urodzenie dziecka? Tiktokerka wyjaśnia powody
Jenny uważa, że powinna dostać 250 tys. funtów za urodzenie dziecka. (TikTok)

Jenny, znana pod pseudonimem @_lifeofjenny_, na TikToku dzieli się nie tylko swoim życiem, ale także poradami dotyczącymi związków oraz relacji między kobietami i mężczyznami. Niedawno zasłynęła filmikiem, w którym stwierdziła, że każdy mężczyzna powinien płacić swojej partnerce za urodzenie dziecka.

Milion za urodzenie dziecka

23-latka dodała, że sama nie chce mieć dzieci. Jest skłonna zrobić wyjątek dla właściwego mężczyzny, ale to wiąże się ze spełnieniem jej warunków.

Stworzenie ludzkiego życia wymaga wielu poświęceń od kobiety i nie zamierzam narażać się na to wszystko za darmo – przepraszam, nie przepraszam - powiedziała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Mój wizerunek jest niewygodny dla wielu instytucji, radiostacji". Szpak o nieobecności jego piosenek w radiach

Jenny powiedziała, że od partnera oczekuje nie tylko pieniędzy, ale także zawarcia związku małżeńskiego przed ciążą i popisania intercyzy. Jej zdaniem to podstawa, ponieważ kobiety wiele poświęcają w trakcie ciąży i nie mają gwarancji, że otrzymają w tym czasie wsparcie.

Kwota 250 tys. funtów nie wzięła się znikąd. Jenny powiedziała, że suma ta zostanie przeznaczona m.in. na cotygodniowe sesje terapeutyczne, osobistego trenera, zdrową dietę i lekarzy.

Dzięki temu też odzyskam pewność siebie [...] Oczywiście zakupy spożywcze i rzeczy, które muszę kupić dla dzieci tu i tam. Gdybym otrzymywała równowartość rocznego lub miesięcznego zasiłku, mogłabym żyć wygodnie nie tylko dla siebie, ale także dla mojego dziecka – wyjaśniła.

Na tym wymagania Jenny się nie kończą. Powiedziała, że już po urodzeniu dziecka będzie oczekiwać bardziej doraźnego, czyli cotygodniowej wizyty pani sprzątającej oraz pomocy niani. Chciałaby także otrzymać coś "ekstra", na przykład mieszkanie, samochód lub firmę założoną na jej nazwisko. W ten sposób chciałaby się zabezpieczyć na przyszłość i na wypadek, gdyby coś jej się stało.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić