aktualizacja 

Moda multifunkcjonalna. Jak wyglądać modnie i nie przepłacać?

14

Moda multifunkcjonalna to hasło, które wciąż zdobywa na popularności. Sprzyja ograniczonym budżetom i minimalistycznym szafom. Jak więc robić przemyślane zakupy w duchu mody multifunkcjonalnej? Już wyjaśniamy!

Moda multifunkcjonalna. Jak wyglądać modnie i nie przepłacać?
Moda multifunkcjonalna – jak wyglądać modnie i nie przepłacać (Domodi)

Na czym polega moda multifunkcjonalna? 

Moda multifunkcjonalna nie jest trendem, ani hasłem, które za kilka miesięcy odejdzie w zapomnienie. To styl życia, do którego warto się dostosować. Dlaczego?

Nierzadko dokonujemy zakupów impulsywnych pod wpływem emocji i zachęt rabatów. W efekcie w szafie pojawiają się rzeczy, które ubieramy raz na kilka miesięcy, a nawet rzadziej. Zalegające ubrania nie mają prawie żadnego zastosowania. Moda multifunkcjonalna natomiast to odzież, którą ubierzesz na różne okazje, na różną pogodę. To ponadczasowe kroje, które idealnie będą pasowały do wszystkich ubrań z Twojej garderoby. Jakie są jeszcze zalety mody multifunkcjonalnej?

Przede wszystkim łatwość w tworzeniu stylizacji. Rozsądne zakupy minimalizują liczbę zbędnych ubrań, dzięki czemu wybranie efektywnego stroju zajmie Ci mniej czasu.

Świadome zakupy to też oszczędności, bo moda multifunkcjonalna to mniej ubrań o wielu zastosowaniach. Warto też wspomnieć, że jest to rozwiązanie pro eko, które pomaga w zrównoważeniu łańcucha dostaw branży odzieżowej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jak stworzyć szafę multifunkcjonalną? Sprawdź na Domodi.pl x WP Fashion Show

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak dokonywać mądrych zakupów przy ograniczonym budżecie, obejrzyj transmisję we wtorek 26 października 2021 o godzinie 17:30 na naszym kanale Domodi na Youtubie, oficjalnej stronie fashionshow.domodi.pl lub na stronie głównej WP.pl. Wstęp na event jest bezpłatny. Nie możesz tego ominąć! 

Autor jest dziennikarzem serwisu domodi.pl.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić