aktualizacja 

Nagranie z zaręczyn. Kobieta dała mu twarz na oczach całego stadionu

63

Bardzo nieoczekiwany obrót przyjęły pewne zaręczyny na meczu baseballu w USA. Mieszkaniec Nowego Jorku postanowił oświadczyć się partnerce siedzącej razem z nim na trybunach. Kobieta na początku zareagowała ogromną ekscytacją. Kiedy jednak partner uklęknął, aby włożyć na palec wybranki pierścionek, uśmiech szybko zniknął z jej twarzy. Czerwona z wściekłości kobieta spoliczkowała swojego chłopaka, a nagranie z całego zajścia lotem błyskawicy obiegło media społecznościowe.

Nagranie z zaręczyn. Kobieta dała mu twarz na oczach całego stadionu
Zaręczyny zdecydowanie nie poszły po myśli Alexandra Kordy (Instagram, Alexander Korda)

Okazuje się, że zaręczyny to nie taka prosta sprawa, na jaką mogłaby wyglądać. Dobitnie przekonał się o tym pewien fan baseballu ze Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna wpadł na pomysł, żeby oświadczyć się swojej partnerce podczas rozgrywki.

Alexander Korda wybrał się ze swoją dziewczyną na mecz Toronto Blue Jays z Boston Red Sox. Kiedy wracali razem na swoje miejsca, mężczyzna poprosił partnerkę, by się zatrzymała. Kobieta nie mogła przewidzieć tego, co wydarzyło się dosłownie chwilę później.

Dramatyczny finał oświadczyn. "Co jest z tobą nie tak?"

Media społecznościowe obiegło nagranie, jak mężczyzna klęka na jedno kolano i sięga do kieszeni. Widać, że jego partnerka jest bardzo podekscytowana całą sytuacją. Zakrywa nawet dłonią usta, starając się opanować emocje. Całą sytuację zaczynają filmować inni fani oraz ekipa realizująca transmisję z meczu.

Kiedy jednak bohater nagrania wyciąga z kieszeni pierścionek by włożyć go wybrance na palec, na twarzy kobiety w kilka sekund pojawia się grymas wściekłości. Na nagraniu widać, że policzkuje swojego partnera.

Co z tobą jest nie tak, do jasnej cholery?! – zwraca się do mężczyzny.

Wygląda na to, że wszystko miało związek z pierścionkiem, który przygotował dla niej mężczyzna. Okazuje się, że zamiast tradycyjnej biżuterii Alexander Korda chciał oświadczyć się wybrance przy pomocy pierścionka-lizaka.

Nagranie z oświadczyn błyskawicznie obiegło sieć. "Nie jest ciebie warta"

Film odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych, a w ciągu kilku dni obejrzano go ponad ćwierć miliona razy. Wśród komentujących pojawiły się jednak podejrzenia, że nie były to prawdziwe oświadczyny, a cały film był tylko sprytnie wyreżyserowaną zagrywką marketingową. Wskazywałby na to fakt, że na nagraniu kobieta ma na sobie top marki Love Lost Manhattan, należącej do swojego partnera. Sam mężczyzna w opisie wideo na Instagramie również zachęca do robienia zakupów w swoim sklepie.

W dzisiejszych czasach niektórzy zrobią wszystko dla pieniędzy – skomentowała jedna z osób.

Nie zabrakło jednak także komentarzy na temat samych oświadczyn. Pojawiły się spekulacje, że mężczyzna mógł mieć prawdziwy pierścionek w drugiej kieszeni spodni. Dziewczyna Alexandra została szeroko skrytykowana za swoją agresywną postawę.

Nie jest ciebie warta, stary. Jaka ona jest agresywna… Ale przynajmniej udało ci się ją nabrać – zauważyła jedna z osób.
Jeżeli nie zna się na żartach, to na ciebie nie zasługuje – dodała kolejna.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Obejrzyj także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić