Wyjątkowe chwile u Martyniuków. Rodzina się powiększy?

136

Daniel Martyniuk układa swoje życie na nowo. Obecnie kroczy u boku Faustyny i z pojawiających się doniesień wynika, że jest bardzo szczęśliwy. Niewykluczone, że już wkrótce rodzina Martyniuków się powiększy!

Wyjątkowe chwile u Martyniuków. Rodzina się powiększy?
Danuta i Zenon Martyniukowie (AKPA, AKPA)

O skandalach z udziałem Daniela Martyniuka słyszał już chyba każdy. Syn ikony disco-polo miał poważne problemy z prawem. Dużym echem odbił się również jego rozwód z poprzednią żoną Eweliną.

Wygląda na to, że teraz syn Zenka wychodzi na prostą. Mówi się, że odmieniła go miłość! Po tym, jak związał się z Faustyną, przestał sprawiać problemy. Ponoć myśli o niej naprawdę poważnie.

W Faustynie zakochał się jeszcze przed zawarciem nieudanego małżeństwa z Eweliną. Jak widać, po pewnym czasie to uczucie wróciło. Już pojawiają się plotki o ślubie Daniela i Faustyny. Niedawno dziewczyna pokazała w sieci pierścionek zaręczynowy, a poza tym rodzice ukochanej Martyniuka juniora zaczęli jeździć na koncerty Zenka. Już teraz wyglądają jak jedna rodzina!

Daniel Martyniuk i Faustyna wezmą ślub?

Wszystko wskazuje na to, że rodzina Martyniuków może się powiększyć również pod względem formalnym. Bardzo wymowne jest to, że rodzice Daniela zmienili nastawienie do Faustyny.

Danka i Zenek kiedyś nie przepadali za Faustyną, która podobnie jak ich syn prowadziła dość rozrywkowe życie. Ona też się jednak zmieniła. Spoważniała i ustatkowała się. Jak zobaczyli, że ma pozytywny wpływ na Daniela i zrozumieli, że kocha ich syna, to zaczęli się do niej przekonywać - powiedziała "Super Expressowi" osoba z otoczenia Martyniuków.

Danuta Martyniuk jest rzekomo zachwycona tym, że Daniel odnalazł sens życia przy Faustynie. - Bardzo by chciała, żeby zawsze między nimi było tak pięknie jak teraz. Tym bardziej że Daniel w rodzinie ukochanej czuje się jak we własnej. Jest tam bardzo lubiany - spostrzegł informator tabloidu.

Zobacz także: Stopy procentowe mogą sięgnąć 10 proc. Będzie wznowienie podwyżek?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić