Nazywali ją "najbrzydszą panną młodą świata". Oto jak wygląda obecnie

125

Prawie każda dziewczynka w dzieciństwie zakładała białą suknię, nakładała wianek z kwiatów i przed lustrem bawiła się w ślub. Kiedy ta wyjątkowa w ich życiu nadchodziła naprawdę, tak samo jak za dziecięcych czasów, czuły się jak prawdziwe księżniczki. Z wyjątkiem jednej. Elena opublikowała w sieci swoje zdjęcie z ceremonii i została okrzyknięta "najbrzydszą panną młodą na świecie". Jak wygląda obecnie?

Nazywali ją "najbrzydszą panną młodą świata". Oto jak wygląda obecnie
Metamorfoza Eleny jest nieprawdopodobna. (Worldlifestyle)

Elena i Boris, jak wiele par młodych, zamieścili w internecie swoje zdjęcie z ceremonii zaślubin. Nie mieli pojęcia, że zostanie ono aż tak źle przyjęte przez internautów. Ci z kolei popisali się kompletnym brakiem empatii, tolerancji i jakiejkolwiek wrażliwości.

Kobieta czytając o sobie "najbrzydsza panna młoda świata" przeżywa załamanie. Elena co prawda przez chwilę rozważała odejście od męża, jednak finalnie są razem do dzisiaj. Boris powiedział wtedy, że to, co mówią obcy ludzie zupełnie go nie interesuje oraz że najważniejsza dla niego jest ich miłość.

Co słychać u pary po ponad 12 latach?

Elena i Boris nadal są parą. Zagraniczny dziennikarz, który chciał sprawdzić, jak miewa się małżeństwo, przeżył szok, kiedy zobaczył Rosjankę po totalnej metamorfozie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "W Polskę na weekend". Region niesamowitych widoków i niezwykłych ludzi. Poznajcie Polskę Środkową

Nie mógł jej poznać. Kobieta urodziła dziecko, ale w jej życiu na dobre zagościł także sport i ostre odchudzanie. Przeszła ona także wiele operacji plastycznych.

Po "najbrzydszej pannie młodej świata" nie pozostało nawet cienia śladu. Elena w tej chwili jest bardzo atrakcyjną, zgrabną blondynką. Długie, nienaturalnie gęste włosy, pełne usta...

Bez wątpienia kobieta zainwestowała w pomoc stylisty i profesjonalnego wizażysty. Elena nawet na co dzień nosi wysokie obcasy, które doskonale podkreślają aktualnie bardzo zgrabne nogi Rosjanki.

Czy aktualny wygląd Eleny jest efektem cierpienia, jakie z pewnością przeszła, kiedy została nazwana "najbrzydszą panną młodą świata"?

Autor: WRO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić