Nie kupuje dzieciom prezentów świątecznych. Oto powód

18

Makenzy Smith jest popularną amerykańską tiktokerką. Młoda kobieta niedawno wywołała burzę w internecie i ściągnęła na siebie falę krytyki. Powód? Zadeklarowała, że nie kupuje swoim dzieciom prezentów w Święta Bożego Narodzenia. Zaskakująca przyczyna.

Nie kupuje dzieciom prezentów świątecznych. Oto powód
Tiktokerka nie kupuje dzieciom prezentów na Święta Bożego Narodzenia. Internauci są oburzeni (TikTok, @makenzyksmith)

Makenzy Smith mieszka w Seattle w stanie Waszyngton. Jest matką dwójki dzieci, które mają dwa i cztery lata. Influencerka zszokowała użytkowników TikToka, deklarując, że z mężem podjęli decyzję, że nie będą kupować swoim pociechom prezentów z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Nie kupuje dzieciom prezentów świątecznych. Zdradziła przyczynę

To nie koniec kontrowersji, jakie wzbudziła Makenzy Smith wśród użytkowników TikToka. Influencerka przyznała również, że zdecydowała się nie ukrywać przed dziećmi prawdy o Świętym Mikołaju.

Makenzy Smith wytłumaczyła, że zależy jej, aby dzieci doceniły prawdziwe znaczenie Świąt Bożego Narodzenia. Nie chce, żeby ten okres kojarzył się pociechom wyłącznie z otrzymywaniem prezentów. Pragnie, by zrozumiały, że najważniejsze jest spędzanie czasu z rodziną oraz gromadzenie wspomnień.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Nietrafiony prezent? Możesz na nim zarobić
Nie kupujemy prezentów, nie bawimy się w Świętego Mikołaja, ale przygotowujemy dużo drzewek, światełek, magii (...), chcę tylko aby moje dzieci wspomniały swoje Boże Narodzenie i żeby pomyślały o otaczających ich bliskich, tych wspaniałych i magicznych posiłkach, wspólnych zabawach i podziwianiem lampek choinkowych ze mną i moim mężem – argumentowała Makenzy Smith (Mirror).

Influencerka zapewniła, że w jej domu nie panuje ogólny zakaz kupowania dzieciom prezentów. Maluchy otrzymują podarunki jednak nie z okazji konkretnych świąt, ale bez okazji. Internauci podzielili się na dwa obozy – część pochwaliła metody wychowawcze Makenzy Smith, inni uważali, że influencerka pozbawia pociechy radosnego doświadczenia.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić