Nie mogła chodzić. Gwiazda filmów dla dorosłych zapadła na tajemniczą chorobę

67

Była gwiazda filmów dla dorosłych Jenna Jameson zapadła jakiś czas temu na niezidentyfikowane schorzenie. Aktorka opisuje, że musiała poruszać się przy pomocy balkonika. Teraz jednak jej stan zdrowia poprawił się na tyle, że może znowu samodzielnie chodzić.

Nie mogła chodzić. Gwiazda filmów dla dorosłych zapadła na tajemniczą chorobę
Jenna Jenson zmaga się z tajemniczą chorobą (Instagram, Jenna Jenson)

Jenna Jenson podzieliła się swoją historią w mediach społecznościowych. W relacji na Instagramie opisała, że w styczniu trafiła do szpitala z powodu tajemniczej choroby. 47-latka twierdzi, że straciła wówczas możliwość chodzenia. Teraz jednak sytuacja znacząco się poprawiła.

Chcę wam pokazać, że chodzę bez pomocy. Nadal nie chodzę idealnie, ale przynajmniej stoję na nogach – opisała była gwiazda filmów dla dorosłych.

Pokazała zdjęcia z balkonikiem. Przez jakiś czas nie mogła chodzić

Miesiąc temu Jenna Jenson podzieliła się z internautami zdjęciami z postępów leczenia. Widać było, że musi poruszać się z balkonikiem.

Trzymam go teraz jedną ręką, ale korzystając z dwóch idzie mi znacznie lepiej – podkreśliła.

Na początku choroby aktorka całkowicie straciła czucie w nogach. Była przez jakiś czas przykuta do wózka inwalidzkiego. W marcu błędnie zdiagnozowano u niej zespół Guillaina-Barrégo. Obecnie wiadomo jedynie, że Jenson cierpi na problemy z zakończeniami nerwowymi.

Z powodu choroby nie chodziłam, w moich nogach zwiotczały mięśnie. Jestem teraz zajęta próbą ich odbudowania – relacjonowała była gwiazda filmów dla dorosłych w jednym z wcześniejszych wpisów.

Gwiazda powoli wraca do zdrowia. "Obciążenie fizyczne i psychiczne"

Aktorka zapewnia swoich fanów, że nigdy nie była całkiem sparaliżowana. Problemy z zakończeniami nerwowymi miały być szczególnie odczuwalne w lewej nodze.

Czuję się lepiej. Jestem w stanie chodzić całkiem nieźle. Czyż nie jest to fajne? Czuję się dużo lepiej – powiedziała na klipie opublikowanym w sieci w środę.

Jenna Jenson ma 4-letnią córkę Batel Lu ze swoim partnerem Liorem Bittonem. Kobieta opisuje, że choć powrót do zdrowia nie jest łatwy, stanowi dla niej "pozytywne" wyzwanie.

To było nie tylko obciążające fizycznie, ale także psychicznie – podsumowała była aktorka filmów dla dorosłych.

Obejrzyj także: Niezwykła stylizacja miss Euro. Trudno oderwać wzrok

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić