aktualizacja 

Gwiazda filmów dla dorosłych wyznaje. Zobaczyła to cała uczelnia

420

Gina Gerson miała trudne dzieciństwo. Dorastała w biedzie w Serbii. Postanowiła jednak zmienić swoje życie, a przepustką do lepszego świata miały być studia w Rosji. Dziewczyna szybko jednak musiała się z nimi pożegnać, ponieważ do sieci trafił materiał wideo, na którym widać jej miłosne igraszki.

Gwiazda filmów dla dorosłych wyznaje. Zobaczyła to cała uczelnia
Gina Gerson (Instagram)

Gina Gerson z Serbii jadąc na studia do innego kraju miała w głowie jeden cel - zmienić swoje życie na lepsze. Jej plany jednak się pokrzyżowały, gdy do sieci wyciekł film z jej miłosnymi igraszkami.

Uczelnia mnie wyrzuciła… Naprawdę nie wiem, w jaki sposób wyciekł [film - przyp.red.] (...). Został przesłany na stronę internetową uniwersytetu - wyjaśniła zagranicznym mediom.
Wyobraź sobie, że wszyscy nauczyciele i uczniowie logują się, aby sprawdzić harmonogram, a tam jest mój nagi tyłek - relacjonowała.

Zmieniła życie o 180 stopni

Dziewczyna jednak nie była zakłopotana. Wręcz przeciwnie - w końcu mogła przestać ukrywać fakt, że dorabia jako aktorka-amatorka na kamerkach internetowych.

Ten incydent sprawił, że kobieta jeszcze bardziej zainteresowała się biznesem związanym z filmami dla dorosłych. Postanowiła rozwinąć swoją działalność.

Zdałam sobie sprawę, że lubię pieniądze, że lubię je mieć… ta praca stała się jedyną rzeczą, którą chciałam robić, nie interesowało mnie już nic innego - wyznała w jednym z wywiadów.

W tym celu założyła konto na dedykowanych serwisach, gdzie dzieli się pikantnymi zdjęciami i nagraniami. Bierze też udział w profesjonalnych produkcjach. Oprócz tego prowadzi konto na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 150 tys. obserwujących.

Teraz jej życie zmieniło się o 180 stopni. Dziewczyna uważa, że spełniła marzenia - zarabia dobre pieniądze na miłosnych igraszkach z wysportowanymi aktorami. Żyć nie umierać? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić