aktualizacja 

Nikt nie chce jej zatrudnić. Reakcja bezrobotnej oburza

312

"Trinity Eclectic" z TikToka większą część ciała ma pokrytą tatuażami. Ostatnio kobieta pojawiła się na chińskiej platformie, aby podzielić się pewną swoją tajemnicą. Zdradziła, że nie pracuje nigdzie zawodowo. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Sami zobaczcie!

Nikt nie chce jej zatrudnić. Reakcja bezrobotnej oburza
Jej ciało pokrywają tatuaże. Nie może znaleźć pracy, ale zupełnie jej to nie przeszkadza. (TikTok, @trinity.eclectic)

Kobieta prowadzi własny kanał w mediach społecznościowych na TikToku, gdzie aktualnie obserwuje ją już ponad 180 tysięcy internautów (@trinity.eclectic3). To właśnie tutaj dzieli się z użytkownikami sieci różnymi ciekawostkami ze swojego życia.

Pokazała swoje wytatuowane ciało. Mówi, ze nikt jej nie chce zatrudnić

O młodej tiktokerce pisze teraz brytyjski tabloid "The Sun". Jak zaznacza dziennik, kobieta twierdzi, że nie może znaleźć pracy, ponieważ jej ciało pokrywają liczne, obszerne tatuaże. Jednak zupełnie tym się nie przejmuje. Dlaczego? Mówi, że jej to nie interesuje. Nie marzy o zatrudnieniu.

W filmiku, jaki niedawno zamieściła na chińskiej platformie, widać tiktokerkę siedzącą na podłodze w czarnej, krótkiej koszulce. Ta podkreśla mocno jej sporych rozmiarów malunki na ciele.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mumia z tatuażami sprzed 1700 lat. Niezwykłe odkrycie archeologiczne

Lektor w wideo pyta: "Jak zarabiasz na życie?". Na to "Trinity Eclectic" szybko odpowiada: "Nie pracuję". Głos zatem dalej docieka: "Więc co robisz w ciągu dnia?". Kobieta przyznaje bez ogródek: "Nic". Kolejne pytanie brzmi: "Nie chcesz pracować?". Tiktokerka rzuca stanowczo: "Nie".

Nagranie cieszyło się sporą popularnością na TikToku. Użytkownicy platformy z chęcią je komentowali. Niektórzy nie kryli swego oburzenia. "Zabiera ludziom podatki" - pisała zniesmaczona pewna osoba.

Pozostali wyrażali jednak aprobatę dla podejścia "Trinity Eclectic" do tematu pracy oraz dla tatuaży, jakie ma na ciele. "Innymi słowy, marzenie każdego" - zaznaczał z zachwytem jeden tiktoker.

Wspaniała dama. Uwielbiam twoje tatuaże - komplementował ją inny użytkownik sieci.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić