oprac. Zuzanna Sierzputowska| 

Ostatnia cyfra roku urodzenia. Mówi o tobie więcej niż myślisz

448

Numerologia może przekazać wiele istotnych informacji o cechach charakteru. Już w samej dacie urodzenia dostarczany jest nam zestaw indywidualnych zachowań, które potem przejawiają się w naszym życiu.

Ostatnia cyfra roku urodzenia. Mówi o tobie więcej niż myślisz
Co mówi o nas ostatnia cyfra roku urodzenia? (Getty Images, Helin Loik-Tomson)

W astrologii liczby odgrywają bardzo istotną rolę. Nie bez powodu sprawdza się liczbę urodzeniową, imienia czy liczbę urodzenia. Skupiając się jednak na samych cyfrach, również dowiemy się wielu rzeczy, które mogą nam pomóc zrozumieć pewne powtarzające się schematy w naszym zachowaniu. Co o nas mówi ostatnia cyfra w roku urodzenia?

Znaczenie ostatniej cyfry w roku urodzenia. Jakie niosą przesłanie?

Jedynka

Jeżeli ostatnią cyfrą w twoim roku urodzenia jest jedynka, prawdopodobnie jesteś bardzo samodzielny. Numerologiczne jedynki lubią ze wszystkim radzić sobie same i nie przepadają za wtrącaniem się innych w ich osobiste sprawy. Często też kojarzą się z dążeniem po trupach do celu. Ich pedantyczność może być uznawana za wadę lub zaletę. To egoiści, którym często trudno jest przemówić do rozsądku i wytknąć błędy.

Dwójka

Dwójki to ostrożni ludzie, którzy wolą kilka razy upewnić się, aby nie popełnić błędu. Kiedy są pełne niepewności, nie boją się pytać o radę. Zamiast w pojedynkę, wolą pracować w parach. To profesjonaliści, dla których bardzo ważna jest przyjaźń.

Trójka

Numerologiczna trójka to bujający w obłokach marzyciel, niezbyt przejmujący się przyziemnymi obowiązkami. To urodzeni romantycy, którzy wszędzie dopatrują się piękna. Mają problem z odpowiedzialnością.

Czwórka

Czwórkę można łatwo rozpoznać po jej wybuchowości. Osoby, które na końcu roku urodzenia mają tę cyfrę, wykazują się problemami z emocjami, nad którymi często nie potrafią zapanować. Przez to mają wąskie grono znajomych - nie wszyscy potrafią wykazać się wyrozumiałością i utrzymać kontakt z osobą, która nagle wpada w furię.

Piątka

Ugodowa, unikająca konfliktów, nieufna. Taka właśnie jest numerologiczna piątka. Osoby te często mają problem z wiarą we własne możliwości oraz poświęceniem sobie samemu czasu - piątki przekładają potrzeby innych nad swoje. Jednocześnie są bardzo nieufne, przez co trudniej jest im wchodzić w relacje.

Szóstka

Szczerość, odwaga i zdecydowanie. Co cechy wyróżniające "szóstki". To osoby gadatliwe, co czasem może na nie ściągnąć kłopoty. Brak problemu z wyrażaniem własnych opinii również może przynieść szóstkom tyle samo korzyści, co tarapatów.

Siódemka

Osoby spod cyfry siedem są konsekwentne w działaniu, wykazują się ogromnym optymizmem i wiarą w innych ludzi. Rzadko co jest w stanie je zrazić do zaprzestania podjętych działań. Mają bliskie grono przyjaciół. To również osoby bardzo kreatywne, które nie boją się niekonwencjonalnych rozwiązań.

Ósemka

Miewasz wybuchy energii, po których nagle tracisz zapał do wszystkiego? Zdarza ci się użalać nad sobą? To cechy charakterystyczne dla numerologicznej ósemki. Brak wiary w siebie, połączony ze słomianym zapałem to niebezpieczna mieszanka, z którą niestety idzie się mierzyć "ósemkom".

Dziewiątka

Urodzeni altruiści, którzy cenią tradycyjne wartości ponad wszystko. Dla dziewiątek na pierwszym miejscu zawsze będzie rodzina. Jasno określone granice są dla nich komfortem.

Zero

Osoby spod cyfry zero są wyjątkowo towarzyskie. Potrafią wymyślać niestworzone historie na poczekaniu. To osoby bardzo roztrzepane. Mimo ogromnej potrzeby kontaktu z ludźmi, zawierane przez nie znajomości nie są trwałe.

Zobacz także: Astrologia kontra astronomia. Dlaczego twój znak zodiaku jest inny
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić