o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Redakcja WP Kobieta
|

Ostatnia cyfra roku urodzenia. Mówi o tobie więcej niż myślisz

346
Podziel się

Numerologia może przekazać wiele istotnych informacji o cechach charakteru. Już w samej dacie urodzenia dostarczany jest nam zestaw indywidualnych zachowań, które potem przejawiają się w naszym życiu.

Ostatnia cyfra roku urodzenia. Mówi o tobie więcej niż myślisz
Co mówi o nas ostatnia cyfra roku urodzenia? (Getty Images, Helin Loik-Tomson)
bESMunQR

W astrologii liczby odgrywają bardzo istotną rolę. Nie bez powodu sprawdza się liczbę urodzeniową, imienia czy liczbę urodzenia. Skupiając się jednak na samych cyfrach, również dowiemy się wielu rzeczy, które mogą nam pomóc zrozumieć pewne powtarzające się schematy w naszym zachowaniu. Co o nas mówi ostatnia cyfra w roku urodzenia?

Znaczenie ostatniej cyfry w roku urodzenia. Jakie niosą przesłanie?

Jedynka

bESMunQT

Jeżeli ostatnią cyfrą w twoim roku urodzenia jest jedynka, prawdopodobnie jesteś bardzo samodzielny. Numerologiczne jedynki lubią ze wszystkim radzić sobie same i nie przepadają za wtrącaniem się innych w ich osobiste sprawy. Często też kojarzą się z dążeniem po trupach do celu. Ich pedantyczność może być uznawana za wadę lub zaletę. To egoiści, którym często trudno jest przemówić do rozsądku i wytknąć błędy.

Dwójka

Dwójki to ostrożni ludzie, którzy wolą kilka razy upewnić się, aby nie popełnić błędu. Kiedy są pełne niepewności, nie boją się pytać o radę. Zamiast w pojedynkę, wolą pracować w parach. To profesjonaliści, dla których bardzo ważna jest przyjaźń.

bESMunQZ

Trójka

Numerologiczna trójka to bujający w obłokach marzyciel, niezbyt przejmujący się przyziemnymi obowiązkami. To urodzeni romantycy, którzy wszędzie dopatrują się piękna. Mają problem z odpowiedzialnością.

Czwórka

Czwórkę można łatwo rozpoznać po jej wybuchowości. Osoby, które na końcu roku urodzenia mają tę cyfrę, wykazują się problemami z emocjami, nad którymi często nie potrafią zapanować. Przez to mają wąskie grono znajomych - nie wszyscy potrafią wykazać się wyrozumiałością i utrzymać kontakt z osobą, która nagle wpada w furię.

bESMunRa

Piątka

Ugodowa, unikająca konfliktów, nieufna. Taka właśnie jest numerologiczna piątka. Osoby te często mają problem z wiarą we własne możliwości oraz poświęceniem sobie samemu czasu - piątki przekładają potrzeby innych nad swoje. Jednocześnie są bardzo nieufne, przez co trudniej jest im wchodzić w relacje.

Szóstka

bESMunRb

Szczerość, odwaga i zdecydowanie. Co cechy wyróżniające "szóstki". To osoby gadatliwe, co czasem może na nie ściągnąć kłopoty. Brak problemu z wyrażaniem własnych opinii również może przynieść szóstkom tyle samo korzyści, co tarapatów.

Siódemka

Osoby spod cyfry siedem są konsekwentne w działaniu, wykazują się ogromnym optymizmem i wiarą w innych ludzi. Rzadko co jest w stanie je zrazić do zaprzestania podjętych działań. Mają bliskie grono przyjaciół. To również osoby bardzo kreatywne, które nie boją się niekonwencjonalnych rozwiązań.

Ósemka

bESMunRc

Miewasz wybuchy energii, po których nagle tracisz zapał do wszystkiego? Zdarza ci się użalać nad sobą? To cechy charakterystyczne dla numerologicznej ósemki. Brak wiary w siebie, połączony ze słomianym zapałem to niebezpieczna mieszanka, z którą niestety idzie się mierzyć "ósemkom".

Dziewiątka

Urodzeni altruiści, którzy cenią tradycyjne wartości ponad wszystko. Dla dziewiątek na pierwszym miejscu zawsze będzie rodzina. Jasno określone granice są dla nich komfortem.

Zero

Osoby spod cyfry zero są wyjątkowo towarzyskie. Potrafią wymyślać niestworzone historie na poczekaniu. To osoby bardzo roztrzepane. Mimo ogromnej potrzeby kontaktu z ludźmi, zawierane przez nie znajomości nie są trwałe.

Zobacz także: Astrologia kontra astronomia. Dlaczego twój znak zodiaku jest inny
bESMunRu
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(346)
kocia
miesiąc temu
bzdury od morza do tatr ,jestem osoba mocno stojąca na ziemi ,samodzielna i odpowiedzialna nie mam czasu na pierdoly ,chyba ze przy kawie rano
niezaskoczony
miesiąc temu
Sterta bzdur!!!! Nie pokażę żonie, bo się rozwiedziemy. Nie pasujemy do siebie po 30 latach małżeństwa!? Ale Kurski wie jak to się robi!! :/
gay_is_OK_fri...
miesiąc temu
Pierdoły, mój roztrzepany według waszej numerologii mąż tworzy nietrwałe związki-a jesteśmy razem 33 lata. Ja mam być konserwatystą i jedyną wartością jest dla mnie rodzina. Taaa, nie pozwalacie mi zawrzeć w Polsce ślubu z moim facetem. A największą wartością jest dla mnie wolność, którą mi w Polsce zabieracie blokując moje prawa obywatela oraz prawa cżłowieka!
bESMunRv
perła
miesiąc temu
ale bzdety
5m65
miesiąc temu
mamy XXI wiek, a tutaj takie ateistyczne przesądy zapodajecie, że aż sie płakać chce
Lipa
miesiąc temu
Absolutnie nie pasuje, podane sa wręcz odwrotne przywary. Przeanalizowałam wyniki całej rodziny i swoje i wszystko wręcz jest na odwrót.
Pola
miesiąc temu
Większych bzdur nie czytałam.
rfr
miesiąc temu
Czyli cały rocznik ma takie same cechy? hehehehe, Wróżko idź się leczyć.
DeszczWTwarz
miesiąc temu
Wróżka, do której chodzę, mówi,że numerologia to szarlatanerstwo i nie należy w to wierzyć. Tylko tarot i fusy z herbaty.
bzdury
miesiąc temu
totalne..
Micho
miesiąc temu
Kazdy czlowiek ma jedna, jedyna date urodzenia, ktora sie nigdy nie powtarza. Cos w tym jest, ponieważ moja ostatnia cyfra jest 7, a zony 9. W naszym przypadku te opisy sie zgadzaja.
szybki lopez
miesiąc temu
Ja też tak potrafię: 1 to onanista, 2 to bigamista, 3 to trójkącik, 4 to swingersi, 5 to orgietka, 6 to grupensex, 7 to królewna snieżka, 8 to słoneczko, 9 to orgia, 0 to mnich.
Nela
miesiąc temu
Bzdura, bzdura, bzdura. Przeczytalam I przeanalizowalam w odniesieniu do bliskich dobrze mi znanych osob. ABSOLUTNIE NIC SIE NIE ZGADZA 😁 Prosze zmienic zdajecie, lub przeanalizowac inne źrodla, z naciskiem na PREANALIZOWAĆ.
bESMunRn
pawel
miesiąc temu
zaszufladkowanie ... a godzina o której robiłem kupę co mówi ???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić