Panna młoda niczego się nie spodziewała. Jej zdradę zobaczyli wszyscy

226

Pan młody z Chin postanowił odegrać się na swojej niewiernej partnerce. Zaskoczył gości weselnych nagraniem, na którym widać jak jego świeżo upieczona żona zdradza go z mężem szwagierki. Nagranie z "zemsty doskonałej" obejrzano już ponad 6 mln razy.

Panna młoda niczego się nie spodziewała. Jej zdradę zobaczyli wszyscy
Pan młody pokazał wszystkim dowody na zdradę. (TikTok)

Nagranie z TikToka pokazuje parę idącą do ołtarza na weselu w Fujian w południowo-wschodnich Chinach. Kiedy w końcu docierają na środek sceny, za nimi zaczyna się wyświetlać film. Początkowo są to serduszka, które w pewnym momencie zastępuje wideo z panną młodą w roli głównej.

Nagranie ze zdrady

Zszokowani goście weselni mogli zobaczyć zdradę panny młodej, której dopuściła się z... mężem swojej siostry. Pan młody zaraz po rozpoczęciu projekcji popchnął pannę młodą i spytał: "czy naprawdę myślałaś, że o tym nie wiedziałem?". Następnie widać pannę młodą rzucającą bukietem kwiatów w małżonka.

Pan młody puścił na oczach wszystkich film, na którym jego żona zdradza go z mężem jej ciężarnej siostry - podpisano nagranie

Nagranie obejrzano ponad 6 mln razy. Pojawiło się pod nim także tysiące komentarzy. Większość osób stoi po stronie pana młodego. Niektórzy mieli jednak wątpliwości co do słuszności jego działań.

Niektórzy pytali, dlaczego mężczyzna w ogóle zadał sobie trud poślubienia panny młodej, skoro wiedział, że ta go zdradza. Inni stwierdzili, że "musiał" to zrobić, żeby cały psychopatyczny plan się powiódł i mógł się odegrać.

Czy to nie jest na przyjęciu, więc czy to nie znaczy, że już powiedzieli, że tak?
Dlaczego zmarnował te wszystkie pieniądze na ślub?
Najlepsza zemsta – przed całą rodziną i przyjaciółmi
"Po co marnować tysiące, gdyby wiedział?" Ludzie, dla satysfakcji. Zawstydzanie jej przy wszystkich prawdopodobnie było tego dla niego warte - czytamy w komentarzach.

Jak przekazuje Asia One para była ze sobą od dwóch lat i zaręczyła się sześć miesięcy przed ślubem. Panna młoda miała od dłuższego czasu romansować z mężem swojej siostry, która była w zaawansowanej ciąży.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Nowa zajawka Polaków. Czy SUP-y wyprą kajaki?
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić