Te 5 znaków zodiaku to najbardziej ogniste kobiety. Poznaj demony seksu

37

Niektóre kobiety w sypialni zmieniają się w prawdziwe boginie. Uwielbiają seks, nie ma dla nich żadnych tematów tabu. Do tego chętnie eksperymentują i wiedzą, jak sprawić przyjemność nie tylko sobie, ale też partnerowi. Jak je rozpoznać? Najłatwiej po… dacie urodzenia.

Te 5 znaków zodiaku to najbardziej ogniste kobiety. Poznaj demony seksu
Te kobiety naprawdę lubią seks (123RF)

Jeśli wierzyć w astrologię, to temperament zapisany jest w naszym znaku zodiaku. To on determinuje, jakimi jesteśmy ludźmi. Od znaku zodiaku zależy, czy seks jest dla nas radosną zabawą, zbędnym dodatkiem czy też przykrym obowiązkiem. Znając datę urodzenia kobiety, możemy więc stwierdzić, jaką będzie kochanką. Które panie są prawdziwymi demonami seksu? Jest ich pięć.

1. Baran

Pani Baran należy do trygonu Ognia, co oznacza, że płomienne uczucia ma we krwi. To kobieta, która jest w stanie rzucić się na mężczyznę i przejąć inicjatywę od początku do końca. Nie wstydzi się i nie chowa pod kołdrą, nawet gdy ma jakieś kompleksy. W seksie najważniejsza jest dla niej przyjemność obojga partnerów. Libido Pani Baran jest bardzo wysokie. A ona nie lubi, kiedy ktoś jej odmawia.

2. Lew

Podobnie jak w przypadku Pani Baran, żywiołem kobiety spod znaku Lwa jest Ogień. Jej nigdy nie boli głowa. Nigdy też nie kończą jej się pomysły na to, w jaki sposób można urozmaicić zabawy w sypialni. Pani Lew jest kreatywna i mocno hedonistyczna – swoją przyjemność stawia sobie na pierwszym miejscu. Co nie zmienia faktu, że partner takiej ognistej kobiety na pewno będzie zadowolony.

3. Strzelec

To ostatnia przedstawicielka trygonu Ognia w tym zestawieniu. Flirciara, która uwielbia uwodzić i zaczepiać. Potrafi podgrzać atmosferę na długo przed tym, zanim razem z partnerem trafi do sypialni. A tam niemal pewna będzie temperatura wrzenia. Pani Strzelec naprawdę wie, czego chce. A chce zwykle samych przyjemnych rzeczy.

4. Skorpion

Kobieta spod znaku Skorpiona należy do trygonu Wody, co jednak wcale nie oznacza, że jest chłodna i obojętna. Wręcz przeciwnie! W Skorpionicy czai się ukryty demon, który wychodzi z niej po przekroczeniu progu sypialni. Pani Skorpion jest najbardziej wyuzdana spośród wszystkich przedstawicielek zodiaku. Lubi też eksperymentować, więc nie ma przy niej mowy o nudzie.

5. Ryby

Ranking zamyka pani spod znaku Ryb. Jej żywiołem jest Woda. Ma raczej spokojną naturę, jest też romantyczna i melancholijna. Jeśli trafi do łóżka z kimś, na kim jej zależy, wzniesie się na wyżyny sypialnianych możliwości. Jest wylewna, czuła, ale nie cofnie się przed niczym, jeśli w grę wchodzi wspólne przeżywanie rozkoszy.

Zobacz także: Morsowanie. Jak zacząć i na co zwrócić uwagę?
Autor: AMZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić