Pod choinkę dostała test DNA. Zrobiła go i wszystkich zamurowało

26

Mike i Jeanine Harvey marzyli o dziecku, jednak ich pragnienie nie mogło się ziścić. Ostatecznie doczekali się pociechy po skorzystaniu z usług kliniki leczenia bezpłodności. 30 lat później okazało się, że Mike nie jest biologicznym ojcem ich córeczki.

Pod choinkę dostała test DNA. Zrobiła go i wszystkich zamurowało
Jessica przez 30 lat wierzyła, że jej biologicznym ojcem jest Mike Harvey (Peiffer Wolf Carr Kane Conway & Wise Law Firm)

Jak informuje BBC, prawda o pochodzeniu 30-latka wyszła na jaw, gdy ta postanowiła wykonać test DNA, który rodzice wręczyli jej z okazji świąt Bożego Narodzenia. Jessica wiedziała, że jej ojciec ma włoskie korzenie. Liczyła, że wykonanie badań pozwoli rodzinie Harvey znaleźć w Europie nieznanych krewnych.

Odkrył, że nie jest biologicznym ojcem córki. Nie chodziło o zdradę

W wyniku testu okazało się, że Jessica nie miała wśród swoich przodków Włochów. Zszokowana 30-latka przystąpiła do dalszych badań DNA, które wykluczyły, aby to Mike Harvey był jej biologicznym ojcem.

Aby Jessica mogła przyjść na świat, Mike i Jeanine Harvey musieli zwrócić się do kliniki leczenia niepłodności. Małżeństwo zdecydowało się na usługi doktora Nicholasa Spirtosa z Summa Health System w stanie Ohio.

Jeanine Harvey zaszła w ciążę w wyniku inseminacji domacicznej. Doktor Nicholas Spirtos utrzymywał pacjentkę w przekonaniu, że wykorzystane do zapłodnienia nasienie zostało pobrane od jej męża. Państwo Harvey ustalili jednak, że prawdziwym ojcem ich córki był mężczyzna, który w tym samym okresie leczył się w Summa Health System.

Jessica skontaktowała się ze swoim biologicznym ojcem, który stwierdził, że mimo wszystko cieszy się z posiadania dziecka. Z kolei rodzice 30-latki zdecydowali się na pozwanie Summa Health System oraz doktora Nicholasa Spirtosa za wykorzystanie do zapłodnienia bez ich wiedzy i zgody nasienia pochodzącego od obcej osoby. Rzecznik kliniki wydał oświadczenie na temat oskarżeń.

Traktujemy zarzut poważnie i rozumiemy wpływ, jaki sytuacja wywarła na tę rodzinę. Na ten moment nie spotkaliśmy się z ani z nimi, ani nie przeprowadziliśmy własnych testów – cytuje treść oświadczenia Summa Health System BBC.
Zobacz także: Zobacz też: Przedwczesna śmierć zapisana w oczach. Zaskakujące badania naukowców
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić