Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
HNM
|

Podczas ślubu ojciec panny młodej podszedł do ojczyma. Zaniemówili

60
Podziel się

Podczas ślubu nagle doszło do nieoczekiwanego zdarzenia, które od razu przykuło uwagę wszystkich gości weselnych. Nagle ojciec panny młodej chwycił za rękę ojczyma i... Oto co stało się później.

Podczas ślubu ojciec panny młodej podszedł do ojczyma. Zaniemówili
Ojciec panny młodej zaskoczył wszystkich (TikTok, @griffithk5)

5 milionów wyświetleń. Tyle miało wideo ze ślubu Kelsey Griffith. Podczas tego wydarzenia doszło do nieoczekiwanej sytuacji, która zdziwiła nawet samą pannę młodą.

Tata Kelsey odprowadzał ją do ołtarza. W pewnym momencie zatrzymali się jednak w połowie drogi, gdzie siedział ojczym Kelsey.

Tata tiktokerki nagle chwycił mężczyznę za rękę i dosłownie wyszarpał go z siedzenia. Zrobił to oczywiście z uśmiechem na ustach, choć zaskoczony ojczym nie wiedział początkowo, co się dzieje. Nerwowo spoglądał, a to na Kelsey, a to na mężczyznę, z którym w końcu nie żył w pełnej zgodzie.

Niezwykłe wydarzenie na ślubie. Nagle Ojciec chwycił ojczyma panny młodej

Następnie oboje kroczyli dalej w kierunku ołtarza. Kelsey natomiast objęła oboje swoimi ramionami, na znak, że akceptuje obu mężczyzn w swoim życiu.

Trzeba przyznać, że sytuacja na ślubie to swego rodzaju fenomen. Z pewnością był to także swego rodzaju prezent ojca dla córki, który zdecydowanie przypadł jej do gusut - a także milionom internautów.

To naprawdę dowód na istnienie dwóch wspaniałych ojców - komentowali (podaje źródło Yahoo).
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(60)
Alla
2 miesiące temu
Przestańcie się czepiać słów! Sytuacja jest wzruszająca - nie widzicie tego?
Nemeczek
2 miesiące temu
Następnie oboje kroczyli dalej w kierunku ołtarza. Kelsey natomiast objęła oboje swoimi ramionami. Omg! Obaj! Obu!
Hanna
2 miesiące temu
Ojczym to wtedy,gdy ojciec zmarł
Anita
2 miesiące temu
Moja koleżanka miała cudownego ojca i cudownego ojczyma. Zawsze jej ich zazdrościłam. Mój ojciec to przekleństwo mojego życia. Jak umarł to płakałam. Ale nie za nim. Za straconą szansą na wspierającego ojca. Moja mama niestety nigdy nie zdecydowała się na rozwód. Ma do niej o to ogromny żal...
Janka
2 miesiące temu
Brawo ten Pan !!!
GOSC
2 miesiące temu
TO POZYTYWNE I LADNE Z JEGO STRONY I ZASLUGUJE NA UZNANIE 🌠
Kukucik
2 miesiące temu
Wow!!! Ale słabe
Jaaa
2 miesiące temu
Następnie oboje kroczyli? Kelsey objęła oboje???? Czyli kogo? Bo po polskiemu szacowni RYNDAKTORZY oboje to określenie pary mieszanej płciowo, a dwóch chłopów to są oni obaj. DWAJ PANOWIE, OBAJ MĘŻCZYŹNI, OBU lub OBYDWÓCH OJCÓW. Oboje to panna młoda mogła obejmować rodziców czyli mamusię i tatusia. Może warto by było postawić na wykształcenie i zacząć zatrudniać ludzi po podstawówce?
ytety
2 miesiące temu
oboe? Naprawdę? Oboje mężczyźni?To ci dopieo polszcyzna!
Zuzia
2 miesiące temu
Ale sensacja nie umiecie pisac o czymś innym wymyślacie same bzdury komu to potrzebne
weselnik stat...
2 miesiące temu
... gdyby łojciec wyrwał gościa z butów a ambulans obrócił by przynajmniej 3 razy na SOR, jak na porządne wesele przystało, to byłoby o czym pisać...a tak robienie taniej sensacji z byle GWna to w sam raz na szpalty O2...
Ojejku!
2 miesiące temu
Oboje?
A.S
2 miesiące temu
Wow.
Mia
2 miesiące temu
A ja tam się wzruszyłam i mi łezka popłynęła. Skoro mąż matki traktował pasierbicę jak własną córkę i dał jej wszystko co najlepsze od siebie a może po części wychował, to uważam to za cudowny wspaniały gest, że docenił to biologiczny ojciec
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić