Podczas ślubu ojciec panny młodej podszedł do ojczyma. Zaniemówili

123

Podczas ślubu nagle doszło do nieoczekiwanego zdarzenia, które od razu przykuło uwagę wszystkich gości weselnych. Nagle ojciec panny młodej chwycił za rękę ojczyma i... Oto co stało się później.

Podczas ślubu ojciec panny młodej podszedł do ojczyma. Zaniemówili
Ojciec panny młodej zaskoczył wszystkich (TikTok, @griffithk5)

5 milionów wyświetleń. Tyle miało wideo ze ślubu Kelsey Griffith. Podczas tego wydarzenia doszło do nieoczekiwanej sytuacji, która zdziwiła nawet samą pannę młodą.

Tata Kelsey odprowadzał ją do ołtarza. W pewnym momencie zatrzymali się jednak w połowie drogi, gdzie siedział ojczym Kelsey.

Tata tiktokerki nagle chwycił mężczyznę za rękę i dosłownie wyszarpał go z siedzenia. Zrobił to oczywiście z uśmiechem na ustach, choć zaskoczony ojczym nie wiedział początkowo, co się dzieje. Nerwowo spoglądał, a to na Kelsey, a to na mężczyznę, z którym w końcu nie żył w pełnej zgodzie.

Niezwykłe wydarzenie na ślubie. Nagle Ojciec chwycił ojczyma panny młodej

Następnie oboje kroczyli dalej w kierunku ołtarza. Kelsey natomiast objęła oboje swoimi ramionami, na znak, że akceptuje obu mężczyzn w swoim życiu.

Trzeba przyznać, że sytuacja na ślubie to swego rodzaju fenomen. Z pewnością był to także swego rodzaju prezent ojca dla córki, który zdecydowanie przypadł jej do gusut - a także milionom internautów.

To naprawdę dowód na istnienie dwóch wspaniałych ojców - komentowali (podaje źródło Yahoo).
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić