oprac. Zuzanna Sierzputowska| 

Pomysł panny młodej na wieczór panieński. Na forum aż się zagotowało

15

Pewna przyszła panna młoda, według użytkowników jednego z forum, nie popisała się taktem. Kobieta bowiem, zamiast wspólnej zabawy z przyjaciółkami zapragnęła spędzić wieczór panieński solo, najlepiej w SPA, ponieważ... czas z druhnami byłby zbyt stresujący.

Pomysł panny młodej na wieczór panieński. Na forum aż się zagotowało
Panna młoda nie chciała tradycyjnego wieczoru panieńskiego (Getty Images)

Ta wypowiedź na internetowym forum zaszokowała internautów. Bowiem przyszła panna młoda zapytała się, czy zamiast wspólnego wyjścia może poprosić druhny o to, by złożyły się dla niej na luksusowy wyjazd. W pojedynkę. Czy rzeczywiście ma prawo prosić o taką formę ostatniego weekendu przed tym, jak wyjdzie za mąż?

Chciwa panna młoda. Tak zaskoczyła swoje druhny

Przyszła żona poinformowała forumowiczów, że zależy jej na tym, aby zamiast wieczoru panieńskiego, druhny zorganizowały jej wycieczkę w wersji solo. Panna młoda liczyła na to, że kobiety zrzucą się na lot oraz jej samotny pobyt z dala od weselnej gorączki. Zażyczyła sobie relaksującego weekendu w pojedynkę, przed tym, jak odbędzie się ślub.

Mam koleżanki, które mieszkają w różnych miejscach. Wszystkie mają już dzieci. Taki wyjazd solo byłby dla mnie mniej stresujący - wyżaliła się w sieci przyszła panna młoda.

Kobieta przyznała, że, choć jest to jej marzenie, nie wie, czy może prosić o to druhny. Reakcja internautów była natychmiastowa.

Internauci nie zostawili na pannie młodej suchej nitki

Choć część forumowiczów podziwiało kobietę za jej odwagę, znaczna większość stwierdziła, że jej pomysł jest okrutny wobec druhen.

Byłabym bardzo zirytowana, gdyby przyjaciółka powiedziała mi, że nie chce mojego towarzystwa, ale wzięłaby moje pieniądze i dobrze się bawiła;
Jeśli ta panna młoda ma typową grupę przyjaciół, to prosi o zbyt wiele. To byłoby około 300 dolarów dla sześciu lub ośmiu osób, czyli koszt jednego bardzo drugiego SPA - zauważyły osoby, które postanowiły wypowiedzieć się w temacie.

Wśród komentujących przeważały głosy, że panna młoda najwyraźniej nie rozumie, czym jest wieczór panieński. Wiele osób stwierdziło, że jeśli postawi na swoim, mocno zawiedzie druhny. Pojawiło się jednak kilka opinii zwracających uwagę na to, że przecież jest to wyjątkowy dzień samej panny młodej i ma prawo do tego, by spędzić go w taki sposób, jaki uważa najlepszy dla siebie.

Zobacz także: Co Polki robią teraz na wieczorach panieńskich?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić