aktualizacja 

9-latek na weselu. Chwycił za mikrofon i wszystkich zamurowało

206

To nagranie oczarowało internautów i od dnia publikacji na YouTubie nie przestaje zachwycać. Mały chłopiec bał się, że po ślubie jego siostra przestanie go kochać. Na ceremonii chwycił za mikrofon. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

9-latek na weselu. Chwycił za mikrofon i wszystkich zamurowało
Chłopiec płakał na ślubie siostry. Bał się, że ją straci (YouTube, CBS Sunday Morning)

Sytuacja wydarzyła się w 2021 roku w Denver w Stanach Zjednoczonych. Dziewięcioletni Gus jest mocno związany ze swoją starszą siostrą. Gdy okazało się, że jest ona zaręczona, pojawił się u niego mocny niepokój.

Gus doskonale zdawał sobie sprawę, że siostra po ślubie opuści rodzinny dom. Nie dawało mu to spokoju, dlatego podczas ceremonii wesela postanowił chwycić za mikrofon.

Jestem szczęśliwy, że się dziś pobraliście. I wiem, że mogę wyglądać na trochę smutnego, ale to są łzy szczęścia. Catie, tak bardzo cię kocham i jestem tak bardzo szczęśliwy - powiedział chłopiec.

Wszyscy goście nie ukrywali wzruszenia. Chłopiec najpierw poszedł przytulić się do swoich rodziców. Roześmiana Catie podbiegła do swojego braciszka i przytuliła go. Szwagier Gusa z kolei zakrył oczy chustą, aby opanować wzruszenie.

Siostra dalej z bratem

Film miał swoją premierę pod koniec 2021 roku. Dotychczas obejrzało go blisko 36 tysięcy osób. Gest chłopca z pewnością chwyta za serce i świadczy o wielkiej miłości do siostry. Catie nie zamierza rezygnować z kontaktu z bratem i chętnie spędza z nim wolne chwile.

Zobacz także: Generał o działaniach Rosji. "Putin nie jest szaleńcem"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić