aktualizacja 

Pracownica McDonald's wyrzuciła klienta. Internauci ją pokochali

W sieci pojawiło się krótkie nagranie z pracownicą McDonald's w roli głównej. Kobieta wyrzuciła jednego z klientów spod tzw. drive-thru. Kiedy po raz kolejny chciał on złożyć reklamację z powodu napoju, bohaterka filmiku zdenerwowała się i kazała mu natychmiast odjechać. Choć mężczyzna zapewne sądził, że poprzez publikację sprawi, iż wyleje się na nią fala hejtu, internauci przyznali kobiecie rację.

Pracownica McDonald's wyrzuciła klienta. Internauci ją pokochali
Pracownica McDonald's wyrzuciła klienta z drive-thru (TikTok)

Użytkownik TikToka o pseudonimie "ghettogaragebuilds", który opublikował nagranie, jest też prawdopodobnie wyrzuconym z drive-thru mężczyzną. Choć szybko usunął swój filmik z powodu rosnącej liczby nieprzychylnych komentarzy, internauci zdążyli pobrać wideo i podzielić się reakcjami. Nagranie z pracownicą McDonald's w roli głównej stało się viralem. Obejrzało je do tej pory przeszło 6 mln internautów!

Pracownica McDonald's wyrzuciła klienta z drive-thru

Mężczyzna pojawił się pod okienkiem drive-thru, aby złożyć reklamację z powodu napoju, który jego zdaniem miał "za mało aromatu". To rozwścieczyło pracownicę McDonald's, z której wypowiedzi możemy wnioskować, że to nie pierwszy raz, kiedy mężczyźnie coś nie pasuje. W reakcji na jego zażalenia seniorka podniosła ton i powiedziała stanowczo, że ma odjechać.

Za każdym razem, gdy przygotowujemy pański napój, jest on według pana niewłaściwy. Nie byliśmy w stanie zadowolić pana za pierwszym razem i już nie próbujemy, więc proszę wynosić się z mojego drive-thru - powiedziała pracownica McDonald's niezadowolonemu klientowi.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Internauci murem za pracownicą McDonald's

Choć nie taki był zapewne cel publikacji nagrania na TikToku przez mężczyznę, internauci stanęli murem za pracownicą McDonald's. Podkreślali w komentarzach, że sieć ta nie jest drogą restauracją, a klienci zachowują się wobec pracowników okropnie.

"McDonald's, kochamy tę panią! Dajcie jej podwyżkę i awans. Klienci nie mają prawa znęcać się nad pracownikami", "Już ją lubię! Ludzie, przestańcie być męczący, to tylko fast food", "Jezu, ile ona musi mieć cierpliwości. Brawa dla tej pani, bo poradziła sobie z tym świetnie" - czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się z opiniami internautów?

Zobacz także: McDonald’s w Moskwie nadal przyciąga tłumy. Tak Rosja obchodzi sankcje

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Autor: ALLE
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić