Prezent ślubny odmienił ich życie. Oto co było w środku

9

Historia miłości pewnego małżeństwa z Michigan rozczuli nawet najtwardsze serce. Wszystko zaczęło się, gdy pewnego dnia małżonkowie przypomnieli sobie o nieotworzonym prezencie ślubnym. "Nie odpakowujcie go przed pierwszą kłótnią" - powiedziała krewna, która wręczyła im tajemniczy podarek.

Prezent ślubny odmienił ich życie. Oto co było w środku
Para z Michigan otrzymała tajemniczy prezent ślubny (Pixabay)

Para była już wiele lat po ślubie i po licznych kłótniach, kiedy przypomniała sobie o nieodpakowanym prezencie. Małżonkowie szukali akurat prezentu weselnego dla swoich przyjaciół, kiedy uznali, że sprawdzą, co jest w sekretnym prezencie od cioci Alison. Kathy i Brandon w końcu postanowili odpakować podarek. Chwilę później do ich oczu napłynęły łzy.

Zapomniany prezent sprzed lat

Para była przekonana, że w środku znajdzie porady dotyczące tego, jak uniknąć kłótni oraz inne rady dla małżonków. Zawartość pudełka była jednak całkowicie inna. W środku znajdował się liścik do kobiety.

"Kathy, idź po pizzę, krewetki lub coś, co oboje lubicie. Potem przygotuj się do kąpieli" - brzmiały słowa skierowane do żony Brandona.

Z kolei mąż Kathy odczytał karteczkę o treści "Brandon, idź po kwiaty lub butelkę wina. Ciocia Alison". Dzięki temu para zrozumiała, że recepta na udany związek nigdy nie znajdowała się w pudełeczku, lecz w nich samych. Małżonkowie wspominają moment, w którym otworzyli prezent od cioci Alison z wielkim wzruszeniem.

Zobacz także: Dariusz Piontkowski o planach MEN dotyczących pomocy psychicznej dla dzieci
Autor: KBK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić