Przed i po. Dziewczyna pokazała, jak bardzo zmienił się jej chłopak

89

Pandemia koronawirusa szaleje na całym świecie od blisko roku. W tym czasie wiele osób przewartościowało swoje życie i zmieniło dotychczasowe przyzwyczajenia. Wciąż pozostajemy zamknięci w czterech ścianach, a kontakt z innymi ograniczamy do minimum. Jedna z użytkowniczek TikToka postanowiła pokazać, jak przez ostatnie miesiące zmienił się jej chłopak, czym potwierdziła, że pandemia potrafi negatywnie odbić się na każdym z nas.

Przed i po. Dziewczyna pokazała, jak bardzo zmienił się jej chłopak
Filmik wywołał mieszane emocje internautów. (TikTok)

Ciągłe przebywanie z drugą osobą potrafi źle wpłynąć na zdrowie psychiczne. Każdy potrzebuje przestrzeni i poczucia komfortu. Jednak wspomniana użytkowniczka o imieniu Holly ma mieszane uczucia co do ostatniego zjawiska. Pokazała w krótkim filmiku, jak na przestrzeni zaledwie ostatnich miesięcy jej ukochany przeszedł "metamorfozę".

Nie tego się spodziewała

We wspominanym filmiku Holly porównuje kilka zdjęć chłopaka – te przed ich związkiem oraz w trakcie jego trwania. Na pierwszym zdjęciu widać, że młody mężczyzna miał zadbaną sylwetkę, wyrzeźbione mięśnie klatki piersiowej oraz elegancko przystrzyżone włosy i brodę. "To mój chłopak na kilka tygodni przed naszym pierwszym spotkaniem" - wyjaśniła Holly.

Jak zaznaczyła dziewczyna, miała nadzieję, że "dostanie dokładnie to". Kilka chwil później przedstawiła najnowsze zdjęcie swojego partnera, ale w niczym nie przypomina on mężczyznę z poprzedniej fotki. Choć wciąż jest uśmiechnięty, jego zmiana jest widoczna gołym okiem. Ma dłuższe włosy, zapuszczoną brodę, a ze względu na zamknięte siłownie, jego muskulatura nie jest już tak imponująca.

"To mój chłopak półtora roku później. To jest to, co dostałam" - zażartowała Holly. Klip zamieszczony przez dziewczynę został już polubiony blisko 7000 razy i doczekał się wielu komentarzy. Niektórzy rzeczywiście polubili "przekomarzanie się" pary, ale inne osoby miały mieszane uczucia – uznali, że Holly znacznie przesadza i obecny wygląd jej chłopaka jest przejściowy. Internauci są zgodni, że z podobnymi problemami boryka się wiele osób, a winą za zaistniałą sytuację obarczają pandemię i zamknięcie w domach.

Zobacz także: Co wiemy o nowych mutacjach koronawirusa? Emilia Cecylia Skirmuntt odpowiada
Autor: JKY
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić