aktualizacja 

Przyjrzyj się dobrze. Japoński test. Sprawdź, czy twój mózg się starzeje

112

Po sieci krąży japoński test na starzenie się mózgu. Zadanie pozornie jest bardzo proste. Chodzi bowiem o znalezienie trzech zwierząt, które ukryły się na obrazku.

Przyjrzyj się dobrze. Japoński test. Sprawdź, czy twój mózg się starzeje
Japoński test na starzenie się mózgu (Twitter)

Testy na spostrzegawczość cieszą się sporą popularnością. Nie brakuje osób, które ochoczo do nich przystępują. Zazwyczaj z trudnymi łamigłówkami potrafią sobie poradzić jedynie ci, którzy mają naprawdę bystre oko.

Poniżej znajdziesz japoński test na starzenie się mózgu. Trzeba znaleźć trzy ukryte zwierzęta - kaczkę, nietoperza oraz motyla.

Japoński test na starzenie się mózgu. Zadanie to: znaleźć ukryte zwierzęta: kaczkę, nietoperza i motyla. Spróbujcie, nie zaglądając do sekcji komentarzy. Kochamy takie testy, tak jak kochamy drzewa i drewno - czytamy na twitterowym profilu "Nasze Lasy".
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zadanie na pewno nie należy do najprostszych. Tym bardziej wielkie gratulacje dla wszystkich tych, którzy zdołali odnaleźć ukryte zwierzęta. Nie brakuje głosów, że największym wyzwaniem jest odszukanie motyla. Są jednak też problemy z namierzeniem nietoperza i kaczki.

Takie testy na spostrzegawczość mogą stanowić świetną zabawę dla całej rodziny czy też paczki przyjaciół. Usiądźcie wspólnie przed tym obrazkiem i zweryfikujcie, kto jako pierwszy będzie w stanie odnaleźć wszystkie zwierzęta.

Podobno takie łamigłówki mają doskonały wpływ na organizm człowieka. Napędzają go do działania lepiej niż kawa! Jeżeli zatem masz trudniejszy poranek, to rzuć okiem na jakiś test na spostrzegawczość, a na pewno uda się szybko rozbudzić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie trzeba będzie grzać? Ekspert odpowiada, jest prognoza na zimę

Japoński test na starzenie się mózgu - rozwiązanie

Jedna z internautek znalazła wszystkie zwierzęta. Motyl skrył się na drzewie. Nietoperza można znaleźć między dziećmi, natomiast kaczka siedzi tuż obok psa. Rozwiązania zostały przez nią zaznaczone poniżej - warto zerknąć, jeżeli wam się nie udało.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić