Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Pytanie za 500 tys. w "Milionerach" zszokowało gracza. Chodzi o... biustonosz

55

W 581. odcinku "Milionerów" Hubert Urbański swoim pytaniem wartym 500 tys. zł speszył uczestnika. Wszystko przez to, że dotyczyło ono damskiej części garderoby. Gracz niestety nie odważył się zaryzykować.

Pytanie za 500 tys. w "Milionerach" zszokowało gracza. Chodzi o... biustonosz
Hubert Urbański (AKPA, AKPA)

W 581. odcinku "Milionerów" grał pan Rafał Rak ze Stalowej Woli. Była to kontynuacja odcinka 580., w którym uczestnik błyskawicznie odpowiadał na wszystkie pytania i miał już 250 tys. zł w kieszeni.

Niestety, czas antenowy skończył się i musiało dojść do ponownej gry w kolejnym odcinku. Niestety, szczęście panu Rafałowi tym razem nie dopisało.

Pytanie speszyło uczestnika

Pytanie za 500 tys. zł dotyczyło... damskiej bielizny, a konkretnie biustonosza.

Szeroko rozstawione ramiączka, dekolt w kształcie litery V i niski mostek to typowe cechy biustonosza typu: A - bandeau, B - plunge, C - half-cup, D - full- cup - zapytał Hubert Urbański.

Pan Rafał siedział zszokowany, dosłownie jakby go zamurowało. Chyba się tego nie spodziewał. Nie miał pojęcia, który wariant może być prawidłowy, a w poprzednim odcinku wykorzystał wszystkie koła ratunkowe.

Uznał więc, że nie warto stracić dotychczas zdobytej sumy pieniędzy i ze studia wyszedł z 250 tys. zł w kieszeni. Poprawną odpowiedzią okazała się być odpowiedź B - plunge.

Była to niestety seria fatalnych, z pozoru prostych pytań. Kolejna uczestniczka, pani Agata, nie odpowiedziała na pytanie, czym był komos dla starożytnych Greków. Grę zakończyła z kwotą gwarantowanego 1000 zł.

Później szansę dostała pani Iwona Markowska z Warszawy, która poprawnie odpowiedziała na pytanie za 500 zł. Niestety, wtedy czas antenowy się skończył i na tym uczestniczka musiała przerwać grę.

Co sądzicie o pytaniu dotyczącym stanika? Było łatwe czy trudne?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić