Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

15-latka nie wytrzymała. Tyle ma do powiedzenia o "królu Cyganów"

1877

Viki Gabor nie zostawia suchej nitki na starszym o 57 lat Don Vasylu. O twórczości "króla Cyganów" mówi krótko: "Dla mnie to jest romskie disco polo". W programie "Obgadane" Viki Gabor wyjawiła też, co sądzi o osobach krytykujących ją za to, że w wieku 15 lat używa mocnych makijaży.

15-latka nie wytrzymała. Tyle ma do powiedzenia o "królu Cyganów"
Viki Gabor w programie o2.pl nie zostawiła suchej nitki na Don Vasylu (Instagram)

Oto #TOP2022. Przypominamy najlepsze materiały mijającego roku.

Viki Gabor jest jedną z największych polskich gwiazd, które nie ukończyły jeszcze 18. roku życia. Na koncie ma już ponad 70 koncertów, trzy nominacje do Fryderyków i wygraną w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2019 roku.

Właśnie wydała drugą płytę. I jest z niej niesamowicie dumna. - Pamiętam, że moja pierwsza płyta "Into my Imagination" była taka bardziej przez wytwórnię, więc nie czułam, żeby była moja w 100 procentach, a tutaj przy tej płycie tworzyłam każdą piosenkę z producentami - podkreśliła w programie "Obgadane".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 15-letnia Viki Gabor nie ma litości. Odpowiedziała "królowi Cyganów"

Ogromny sukces 15-latki to efekt ciężkiej pracy i talentu. Złośliwi jednak zawsze znajdą powód, by wbić szpilę. W przypadku Viki chodzi o pochodzenie.

Dużo ludzi mnie ocenia przez moje korzenie i pochodzenie, nadal jest tych komentarzy bardzo, bardzo dużo - przyznała młoda artystka w rozmowie z dziennikarką o2.

Trzy lata w show-biznesie sprawiły, że teraz piosenkarka z takich rzeczy się już tylko śmieje. - Miałam bekę z tego straszną, bo nie znając tej kultury, oceniają ją strasznie - mówi.

Viki Gabor odpowiada Don Vasylowi. "Z całym szacunkiem..."

Krytyka spotkała ją również ze strony starszego kolegi po fachu - Don Vasyla, który nazywany jest "królem cygańskiej pieśni". W jednym z wywiadów mówił o niej, że "człowiek nie wie, czy to Romka, czy nie Romka", twierdząc, że Viki "zupełnie odeszła od korzeni".

Oglądaj poprzedni odcinek programu "Obgadane": Ziobro, hejterzy i 17 samochodów. Rutkowski naprawdę to powiedział

Gabor postanowiła odpowiedzieć. - Z całym szacunkiem do niego, bo przeważnie, jeśli chodzi o starszych ludzi, nie wypowiadam się, ale tutaj mam parę słów do powiedzenia - rozpoczęła myśl.

Mówi, że ja odeszłam od swojej tradycji, on nawet nie tworzy prawdziwej romskiej muzyki. Dla mnie to jest romskie disco polo - powiedziała Karolinie Sobocińskiej.

Oglądaj poprzedni odcinek programu "Obgadane": Polska medalistka przeszła piekło. Winny trener? "To mnie zabiło"

15-letnia Viki Gabor o swoim makijażu. Niczego nie zmieni

"Królowi Cyganów" nie podoba się sposób, w jaki się ubiera i maluje nastolatka. Osób, którym przeszkadza taki styl 15-latki, jest zresztą więcej. To jednak nie oznacza, że młoda wokalistka zmieni się pod cudze dyktando.

Moi rodzice nie mają nic do tego i myślę, że jeżeli moi rodzice nic nie mówią, to inni też nie powinni. Powinni się zajmować sobą - podsumowała.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić