Ratownik ostrzega przed tiktokowym trendem. "Trampolina śmierci"

9

Sanitariusz ostrzega rodziców przed trendującym tiktokowym trikiem. Ostatnio popularne stało się zapewnianie dzieciom "rozrywki" poprzez polewanie trampoliny... płynem do mycia naczyń. Zdaniem ratownika medycznego taka praktyka może być śmiertelnie niebezpieczna.

Ratownik ostrzega przed tiktokowym trendem. "Trampolina śmierci"
Ratownik odradza stosowanie najnowszego trendu na TikToku (TikTOk)

Na TikToku roi się od różnorakich porad rodzicielskich, dotyczących wychowywania dzieci czy ich edukacji. Mnóstwo tam także filmików z pomysłami na zorganizowanie dobrej zabawy najmłodszym.

Ratownik ostrzega rodziców przed tiktokowym trendem

Niektóre z nich są naprawdę przydatne, ale nie brakuje też nieszczególnie rozsądnych wskazówek, publikowanych raczej dla zdobycia nowych obserwujących, a nie z chęci podzielenia się wiedzą.

Taka właśnie jest "porada", na którą zwrócił uwagę ratownik medyczny z Nowego Jorku. Mężczyzna udostępnił wideo pewnej młodej mamy, która postanowiła "uświetnić" swoim dzieciom zabawę na trampolinie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Policjant wybił szybę w aucie. Uratował roczne dziecko
Czy wiesz, że trampolina, zraszacz i płyn do mycia do naczyń sprawią, że twoje dzieci będą bawić się przez ponad godzinę? Te składniki sprawiają, że trampolina jest śliska - mówi na nagraniu kobieta, polewając trampolinę płynem.

Ratownik nie podzielił entuzjazmu młodej, "kreatywnej" mamy. Wideo wręcz go rozzłościło. Pomysł kobiety nazwał "poślizgową trampoliną śmierci".

Czy wiesz, że karetka do szpitala kosztuje około 6000 $, a opieka nad dzieckiem z dwiema złamanymi nogami naprawdę sprawi, że zakwestionujesz swoje wybory rodzicielskie? - zapytał retorycznie w nagraniu na TikToku.

Internauci są podobnego zdania. Większość rodziców korzystających z TikToka odradza zachęcanie dzieci do takich zabaw.

Wstrząs mózgu gwarantowany.
Mój mały brat odgryzł sobie czubek języka robiąc to.
Mój syn jest obecnie w gipsie po takiej zabawie - piszą internauci pod wideo udostępnionym przez ratownika.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić