aktualizacja 

Rodzinne nagranie z lat 80. viralem. Pokazuje mamę, gdy otwiera prezent

6

W latach 80. i 90. na całym świecie rodziny uwieczniały wspólne chwile kamerami VHS. Oprócz licznych zabaw i uroczystości, na kasetach w rodzinnych archiwach nie brakuje nagrań z otwierania prezentów, także bożonarodzeniowych. Internautka odnalazła takie nagrania w swoim domu i z pomocą nowoczesnych technologii, wrzuciła je do sieci.

Rodzinne nagranie z lat 80. viralem. Pokazuje mamę, gdy otwiera prezent
Mama internautki udawała zachwyconą prezentem, który otrzymała (Instagram)

Jordan napisała, że "dusza jej mamy opuszczała ciało podczas Bożego Narodzenia". Dlaczego? Kobieta na nagraniu zdaje się zachwycać mikserem od KitchenAid. Lecz ten zachwyt został ubrany jedynie w słowa. Kobieta ledwo się uśmiecha.

To mikser! Kurczę, nie mogę się doczekać, aż użyję go do przygotowania dla mojego męża wspaniałego posiłku - mówiła mama Jordan, Susan, podczas otwierania prezentu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Pomarańcze i cukierki". Co Polacy znajdowali pod choinką?
Pomyśl tylko o smakołykach, jakie mogę przygotować dla mojej rodziny za pomocą tego miksera. Czy to nie cudowne święta? Bardzo się cieszę, że mogę gotować, sprzątać i po prostu robić rzeczy tak, jak powinna robić zwykła gospodyni domowa - kontynuowała Susan ze sztucznym uśmiechem przyklejonym do twarzy.

Mąż Susan, Jim, rzucił wtedy zza kamery "Praca kobiety nigdy się nie kończy". W tym momencie widać nieobecny wzrok Susan, której dusza jakby nagle opuściła swoje ciało.

Wspaniały, relaksujący posiłek

Kobieta chwilkę później przy stole zachwalała, jaki mają "wspaniały, relaksujący posiłek". Dodajmy, że w tle słychać było ryk dzieci. Ale po chwili się to zmieniło.

To spokojna świąteczna kolacja. Chcesz wiedzieć, dlaczego jest tak spokojnie? Bo dzieci już nie ma - powiedziała chwilę później Susan.

Internauci docenili to, jak kobieta zaprezentowała się w nagraniu.

Ja to rozumiem. Dostała nie prezent, a wyposażenie do domu. To nie jest świąteczny podarunek - stwierdził jeden z nich.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Lubie to nagranie, wygląda jak wzięte z historii true crime. Jak zwykła gospodyni domowa, ale planująca, żeby wszystkich zabić - dodał następny.

Jeżeli jednak interesują Was losy Jordan i jej rodziny, to warto wiedzieć, że wszyscy żyją i mają się dobrze, a rodzice Jordan wciąż są razem.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić