Rosjanka poślubiła Afrykanina. Ich córeczka zachwyca nietuzinkową urodą

Anya i Orfeusz poznali się poprzez media społecznościowe. Obydwoje przebywali wówczas w Rosji, mężczyzna na wizie studenckiej. Po wielu rozmowach przez czat postanowili się w końcu zobaczyć. Ich uczucie eksplodowało.

Rosjanka poślubiła Afrykanina. Ich córeczka zachwyca nietuzinkową urodą
Poznali się przez media społecznościowe

Historię Rosjanki i Afrykanina przytacza portal koleżanka.com. Autorzy artykułu podkreślają, że para, choć zakochana i pewna swojego uczucia, miała trudności, aby zaakceptowano ich związek. Rodzicom dziewczyny nie przypadł do gustu Orfeusz. Wszystko zmieniło się, kiedy kobieta zaszła w ciążę.

Ślub i przeprowadzka

Niedługo po tym, jak para dowiedziała się, że będzie miała dziecko, postanowili się pobrać. Orfeusz ani chwili nie zastanawiał się nad tym, aby poprosić piękną Rosjankę o rękę. Ślub i wesele odbyły się w Rosji, w Iżewsku. Choć na początku kobieta wątpiła w to, czy mogłaby ułożyć swoje życie w Afryce, postanowiła wrócić ze swoim wybrankiem do jego ojczystego kraju.

Jak się okazało, została ciepło przyjęta przez jego rodzinę. Niedługo później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córeczka Ryanne. Dziewczynka jest pięknym i pogodnym dzieckiem o nietuzinkowej urodzie. Na zdjęciach opublikowanych przez rodziców widać, że idealnie odpowiada jej klimat miejsca, w którym zdecydowali się zamieszkać.

Para jest szczęśliwa, mijają dwa lata, odkąd podjęli decyzję o ślubie. Mimo początkowej niechęci ze stronu rodziców Anya'i są bardzo zadowoleni ze swojego życia i przeprowadzki do Afryki. Służy im klimat i gościnność ludzi. Widać również, że są bardzo rodzinni. Bliscy Orfeusza pomagają w opiece nad dziewczynką.

Zobacz także: Bolesław Piecha spytany o szczepienia przeciw COVID-19 dla kobiet w ciąży. "Nie chcę rekomendować"
Autor: APS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić