O czym marzą kobiety w łóżku? Możesz być zaskoczony

324

Nie tylko mężczyźni często oddają się seksualnym fantazjom. Kobiety również chciałyby wcielić w życie scenariusz powieści erotycznej lub filmu pornograficznego, chociaż wiele z nich nie mówi o tym głośno. Sprawdźmy, jakie najczęściej ukryte pragnienia erotyczne mają kobiety.

O czym marzą kobiety w łóżku? Możesz być zaskoczony
(123RF)

Seksualne pragnienia kobiet

Jedna z najczęstszych fantazji erotycznych płci pięknej to spontaniczny akt miłosny w miejscu publicznym. Często marzy im się seks w windzie, w samochodzie, w sali kinowej lub nawet na placu w centrum miasta. Jak wynika z ostatnich doniesień w mediach, wiele osób przechodzi od myśli do czynów i decyduje się na miłosne zbliżenie na basenie lub w saunie.

Czasami kobiety wyobrażają sobie seks z byłym partnerem. Wiele z nich przyznaje, że mężczyźni z którymi nie dogadywali się na co dzień, w łóżku byli najlepszymi kochankami. Wiele kobiet fantazjuje również o aktorach, piosenkarzach lub innych znanych obiektach westchnień z telewizji lub internetu. Znaczna część kobiet przyznaje się do ochoty na spontaniczny seks z przypadkowo spotkanym mężczyzną.

Niektóre przedstawicielki płci pięknej myślą też o seksie z drugą kobietą. Rzadko wyobrażają sobie trójkąt z udziałem dwóch kobiet i jednego mężczyzny. Jest to raczej pragnienie erotyczne reprezentantów płci męskiej.

W myślach kobiet pojawiają się również akty seksualne z elementami dominacji i sadyzmu. Jedne kobiety chcą dominować, inne zaś pragną być zdominowane przez swojego partnera. W tych pragnieniach występują również gadżety, takie jak kajdanki, sznur, opaska na oczy lub knebel. W tych nietypowych zabawach erotycznych nie ma nic złego, pod warunkiem, że obie strony się na to zgodzą i ustalą między sobą pewne granice.

Bardzo często w głowie kobiety pojawia się wizja romantycznego aktu seksualnego. Wtedy nie może zabraknąć kwiatów oraz dużej porcji czułości i komplementów ze strony partnera. Jednym z elementów seksu rozpalającego zmysły do czerwoności może być np. gra wstępna, polegająca na masażu erotycznym, lub wanna pełna płatków róż.

Zdarza się tak, że kobiety lubią patrzeć jak inni uprawiają seks albo chcą wypróbować zbliżenia w szerszym gronie. Seks grupowy to często pojawiająca się fantazja, jednak rzadko dochodzi do jej spełnienia.

Autor: KGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić